Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

apple tv

Apple her geçen gün gelişen teknolojiye uyum sağlayarak yeni ürünleri ve yazılımları piyasaya sürüyor. Bu gelişmelerden birisi de gelişen internet altyapıları ile kalitesi oldukça artan internet televizyonları. Apple firmasının çıkardığı ürün olan Apple TV ise bu alanda lider ürünlerden birisidir. Elbette her ne kadar kaliteli de olsa Apple TV’de problemler çıkabilmekte. İşte bu yazımızda sizin için Apple TV’de yaşanan sorunların üzerinde durarak bunların çözümleri için çözümlerini teknoloji haberleri içerisinde sunmaya çalışacağız.

Kısaca bahsetmek gerekirse Apple TV diğer markaların daha yeni yeni piyasada uygulamaya başladıkları cihazdan televizyona görüntü aktarma işlemini yapmaktadır. Apple TV ile fotoğraflarınızı televizyon ekranına aktarabilir ve daha büyük ekrandan görebilirsiniz. Müziklerinizi televizyon ekranına aktararak dinlemenize imkân sağlar.

Programa genel anlamda bakacak olursak Filmler, Müzikler, Ayarlar, Bilgisayarlar, Fragmanlar, YouTube, MLB. TV, Vimeo, Podcast’ler, Radyo, Flickr, Fotoğraf Yayını ve WSJ Live bizim uygulama menüsünde karşımıza çıkıyor.

Yazımızda belirttiğimiz üzere Apple TV izlerken yaşanan sorunlar ve sıkıntılardan bahsedelim. Bu uygulamanın Kullanıcılarının ilk belirttiği sorun donma yaşanması. Özellikle canlı yayın aktarımlarında ve filmlerde daha çok yaşanan bu takılma ve donma sorunu birçok kullanıcıyı oldukça etkilemekte. İkinci olarak ise bazı cihazlarda Wi-Fi ağına bağlanmada problemlerin varlığı göze çarpıyor. Cihaz kablosuz ağları bulamıyor, ağlara bağlanamıyor veya ağ aniden kesilerek program donuyor.

Genel anlamda Apple TV problemleri cihazın ağ bağlantıları ve donması üzerinde yoğunlaşmış durumdadır. Bunun haricinde ise ufak tefek arızalar çıkabilmektedir. Bu türlü arızalarda en yakın Apple Store’ye giderek ürünle ilgili teknik destek talep edin ve asla kendiniz cihaza müdahale etmeyin. Yoksa daha büyük bir soruna yol açabilirsiniz. Umarım makalemiz faydalı olmuştur.

 

Benzer Yazilar

Apple TV İzlerken Yaşanan Sorunlar Ve Sıkıntılar Nelerdir? için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

ÖNE ÇİKAN GALERİLER