Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Pro Evolution Soccer TR Yama

Günümüzde spor denilince akla gelen tek aktivite futbol olmaktadır. Genellikle erkek tarafının daha çok dikkatini çeken ve neredeyse Dünya üzerinde her bireyin bu spora ilgi duyduğu ve bir takım taraftarı olduğu vazgeçilmez bir spordur. Birçok bireyin düzenli olarak halı saha maçı yaptığı, sevdiği ve tuttuğu takımı destekleyerek maçlarını izlediği, hatta üzerinde İddia denilen bahis oyunları oynandığı bir spordur. Futbolun tarihi çok eskiye dayanmaz. 21. Yüzyıldan itibaren yaklaşık olarak 200’ün üzerinde ki ülkede 250 milyonu aşkın oyuncusuyla dünya üzerinde ki en popüler bir spordur. Birçoğumuz zaten futbolun kurallarını, nasıl oynandığını ve hakkında ki her bilgiyi bilmektedir.

Gelişen bilgisayar ve oyun teknolojisi günümüzde çok gerçekçi video oyunlarının ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Yüksek çözünürlüklü bu mükemmel icatlar, yüksek sistemli bilgisayarlarda çalışabilmekte, çok güzel senaryoları bulunmakta ve oynanabilirliği olan ve bizi baştan çıkartan muhteşem icatlardır. Günümüz oyun teknolojisi ile çıkan oyunlar, tıpkı film gibi bizleri farklı duygular içerisine sokabilen muhteşem teknolojik ürünlerdir. Birçok oyun bize tarih hakkında çeşitli bilgiler kazandırır, bize yakın tarihte yaşanan Avrupa üzerinde gerçekleşen savaşlar hakkında bilgiler verir ve içeriklerinde çok daha farklı şeyler anlatır. Bu mükemmel teknolojik video oyunlarının kişiler üzerinde bağımlılık yaratmamaları ise söz konusu bile değildir.

En Çok Oynanan Futbol Oyunu PES Artık Türkçe

Günümüzde Play Station ve bilgisayarlarda en çok oynanan oyun ise PES serisidir. Üreticisinin her sene farklı sürümünün çıkarttığı bu muhteşem futbol oyunu günümüzde en çok oynanan oyunlardır. Futbol sürekli gelişmekte olan bir spordur ve sürekli yeni takımlar ve yeni oyuncular gelmektedir. PES serisi ise her sene çıkartmış olduğu oyunlara, gerçek hayattaki futbolcuları ve takımları eklemekte ve oyunu daha da gerçekçi yapmaktadır. En son çıkan serisi ise PES 2014’tür. PES 2014 Türkçe yamasını bizde bulabilirsiniz. Oyunları Türkçe eklentili olarak oynamak ise ayrı bir zevktir. PES serilerinin neredeyse hepsinde bulunan Türkçe eklentiler PES 2014’te de bulunmaktadır. PES 2014 ve Türkçe yamayla birlikte futbol oyununuzu daha güzel ve eğlenceli bir şekilde oynayabilecek, Türkçe seslendirme ve altyazılar ile maçları gerçekmiş gibi oynayabilecek ve boş zamanlarınızı arkadaşlarınızla PES 2014 ve Türkçe yamasıyla birlikte oynayabilerek geçirebileceksiniz.

PES 2014 Türkçe Yama
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 6 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici TürkçeYama
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

PES 2014 Türkçe Yama için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?