Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Crysis 3 TR Yama Paketi

2047 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin başına gelen felaketlerden sonra tekrar yeryüzüne ayak basan Prophet, ortalığı düzensizlikten kurtarmak için geri dönecektir. Önüne gelen her türlü düşmanını yok etmek için elinden geleni yapmaya çalışacaktır. Komuta edeceğimiz Prophet’in bizden yapmamızı istediği görevleri daha rahat anlayabilmemiz adına, oyunu Türkçe dil ile oynamalıyız.

Crytek ve Electronic Arts güçlerini birleştirerek geçtiğimiz yılın başlarında büyük bombayı patlattılar ve oyunu piyasaya sürdüler. Oyunseverlerin büyük çoğunluğundan geçer not almayı başaran Crysis 3 türkçe yama ile artık daha fazla kendine bağlamayı başaracaktır. Oyun grafikleri ve sesleri sayesinde başından kalkamayacağınız bir hale geliyor.

İndirmiş olduğunuz Crysis 3 TR Yama kurulumu ise oldukça basit olacaktır. İndir tuşuna bastıktan sonra karşınıza çıkan Download 1,2,3 linklerinin tamamını indirmeniz gerekmektedir. Bunların hepsini RAR içerisinden çıkardıktan sonra aynı dosya içerisinde toplamanızı tavsiye ediyoruz.

Oyunu yüklemiş olduğunuz klasörün içerisinde bulunan Localization isimli klasöre indirmiş olduğunuz tüm dosyaları kopyaladıktan sonra artık oyununuzu %100 Türkçe olarak oynamamanız için hiç bir sebep kalmayacaktır.

Crysis 3 TR Yama Dil Paketi bazen oyunculara rahatsızlık verebilmektedir. İngilizce’ye alışanlar tekrar eski haline döndürmek isterlerse, Localization klasörünün yedeğini kopyalama işlemine başlamadan önce mutlaka alsınlar. Aksi taktirde oyunu silip tekrar baştan yüklemeniz gerekecektir.

Crysis 3 Türkçe Yama
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 37 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Crytek
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Crysis 3 Türkçe Yama için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?