Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Uzaktan Bağlantı Programı

Alpemix ile farklı noktalardan bulunmakta olan bilgisayarlara bağlanıp yönetim sağlayabilirsiniz. Sunum yapabilir, teknik destek hizmeti verebilir veya eğitim verebilirsiniz. Hızlı bir şekilde bağlantı kurduktan sonra karşı taraftaki bilgisayarın tüm kontrolü size aktarılacak ve istediğiniz değişiklikleri sanki o bilgisayarın başındaymışsınız gibi yapabileceksiniz.

Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Alpemix üyelik gerektirmeden çalışabilmektedir. Alpemix ile bağlantı kurabilmek için iki bilgisayarda programın yüklü olması gerekmektedir. Bilgisayarına bağlanılacak kişinin bağlantı yapacak kişiye ID numarasını ve şifresini vermesi yeterli olacaktır. Herhangi bir ayar gerektirmeden doğru bilgilerle bağlandığınızda karşı tarafın masaüstü tamamen size aktarılacak ve istediğiniz değişiklikleri hızlıca gerçekleştireceksiniz.

Alpemix indir ile tek kullanıcılı bağlantı yapabilmenizin dışında çoklu bağlantıya da izin verebilirsiniz. ID numarasını dağıtarak herkesin sizin bilgisayarında toplanmasını böylelikle eğitim veya sunum yapabilmenizi sağlarsınız. Toplantılarınız internet üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız Alpemix aramakta olduğunuz uygulamanın tam kendisidir.

Alpemix ile yapacağınız iletişim sırasında AES şifreleme yöntemi kullanılacağından tamamen güvenli bir ortam üzerinden bağlantılarınızı gerçekleştireceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca iki bilgisayar arasında hızlı bir şekilde dosya aktarımı yapabilmeniz mümkündür. Sadece yapmanız gereken üst menüde bulunan dosya aktarım penceresini açmak olacaktır.

Sabitlenmiş olan ID numaraları ile karşı taraflara her zaman erişim sağlamanız mümkündür. Arkadaş listenizi oluşturduktan sonra iletişime geçerek bağlantı sağlarsınız. Yakın arkadaşlarınızı, iş yerinde çalışanları ve ailenizi Alpemix listenize ekledikten sonra çoklu bağlantılar daha zevkli hale gelecektir.

Kendi geliştirmiş olduğunuz veya dağıtımı yapmakta olduğunuz yazılım hakkında teknik destek işiyle uğraşıyorsanız müşterilerinize Alpemix bilgilerinizi verebilir ve istedikleri anda sizinle iletişime geçmelerini sağlarsınız. Kişi listesi üzerinden size yazdıklarında hızlı olarak dönüş yapar ve hemen bağlantı kurarsınız. Böylelikle sorunlarına daha öncelikli bir şekilde çözüm bulmuş olursunuz.

Küçük boyutuyla sizlere sunulmakta olan Alpemix kurulum gerektirmeden çalışmaya başlayacaktır. Tek bir EXE dosyasından oluşmaktadır. Sistem kaynaklarını tüketimi oldukça düşük olduğundan diğer uzak bağlantı programı göre son zamanlarda tercih edilmektedir. Aşağıdaki video içerisinde Alpemix kullanımı görüntüleyebilir ve hızlıca programı öğrenebilirsiniz.

Alpemix
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 29 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Alpemix
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Alpemix için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?