Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Nokia PC Suite programı ile Nokia markalı telefonlarımıza dosya aktarımı, müzik aktarımı, dosya dönüşümü gibi birçok uygulamalar yapabileceğiz. Nokia’nın çıkarttığı PC Suite programı telefon ile bilgisayar arasında USB ve Bluetooth bağlantıları yapıp işlerinizi kolaylaştıracak. Örnek olarak telefonunuza bilgisayarınızdan bir müzik atacaksınız. Atacağınız müziğin veya videonun uzantısını telefonunuz desteklemiyor, PC Suite programı ile ses dosyalarını ve video dosyalarınızı telefonunuza uygun bir uzantıya dönüştürerek gönderebiliyorsunuz.

En güzel özelliklerinden birisi de Bluetooth bağlantısı ile bilgisayar ve telefon arasında bağlantı kurabilmektir. Bu sayede uğraşmadan bilgisayarınızı telefonunuza Bluetooth ile bağlayabilecek ve dosya aktarımı, dosya uzantıları dönüşümü gibi işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca elinizde ki mevcut olan Nokia sürümü telefonunuzu bu program sayesinde güncelleştirebilecek ve telefonunuzu güncel tutabileceksiniz.

Kızıl ötesi ile de bağlantı kurulabilir fakat kızıl ötesi uygulamasının alıcı ve vericilerinin çok yavaş olması nedeniyle birçok kullanıcı kullanmamaktadır. Yani küçük bir mp3 dosyasını bile kızıl ötesi ile saatlerce atabilmektedir. Nokia’nın birçok serisinde PC Suite uygulaması bulunmakta ve kolaylıkla kullanılabilmektedir. Bu programı internet üzerinden güncel versiyonunu bulup indirebilir veya satın aldığınız telefonun ekiyle birlikte çıkan CD/DVD ile de yükleyebilirsiniz.

Program içerisinde sadece bahsi geçen uygulamalar olmamakta aynı zamanda başka güzel uygulamalar da olmaktadır. Programın kullanımı da gayet basit ve Türkçe dil eklentisi de bulunmaktadır.

Nokia PC Suite
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 21 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Nokia
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Nokia PC Suite için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?