Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Point Blank, piyasaya sürüldüğü günden beri her geçen gün oyuncu ivmesini hızla arttırmayı başaran online olarak oynayabileceğiniz heyecan verici ve kaliteli FPS oyunudur. Yıllardır oynadığımız Counter-Strike gibi oyunlardan sıkılanlar ve farklı eğlenceler arayanlara ilaç gibi gelecek olan Pointblank oyunu %100 Türkçe olmasıyla ülkemizde rağbet görmektedir.

Point Blank grafik ve ses bakımından bir online FPS oyununa göre fazlasıyla kaliteli gözükmektedir. Ateş ettiğinizde karşınızdaki objelerin uğradığı değişimler ve çıkan sesler oldukça gerçekçidir. Oyunu oynadıktan sonra kendinizi bir anda bağımlısı olarak bulabilirsiniz. Seslendirmelerinde Türkçe olmasıyla birlikte daha gerçekçi bir atmosfer oyuna katılmış olmaktadır.

Nfinity Games tarafından ülkemizde oyunseverlere tanıtılan Point Blank’ı oynayabilmek için indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını açtıktan sonra oyunun tamamının bilgisayarına yüklenmesini beklemeniz gerekiyor. Ardından internet sitesine üye olabilir ve oyun açıldığında kullanıcı bilgilerinizi girerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyundaki çeşitli görevleri ve başarıları tamamladıkça seviyeleri atlayacak ve karşı koyulmaz bir karakterin sahibi olacaksınız. Hızlı bir şekilde gelişmek istiyorsanız ücret ödeyip NG satın alabilir ve oyun içerisinden kendinize daha güçlü zırhlar ve silahlar alabilirsiniz. Ben ücret ödemeden kendimi geliştirmek istiyorum diyenlerdenseniz biraz uğraşmanız gerekecektir. Ancak para verenlerle aynı seviyeye zamanla geleceğinizden emin olabilirsiniz.

Oyuna ilk giriş yaptığınızda kendinize özel yaratacağın karakter ile size verilen puanlar sayesinde alışveriş yapabilirsiniz. Standart alt seviye, tabanca, bıçak ve bomba ile oyuna başlayacaksınız. Karşıdaki düşmanları ortadan kaldırdıktan sonra ise ünvanları ve puanları kazanabilir, onlarla gücünüze güç katabilirsiniz. Önünüzdeki göreve göre silahlarınızı değiştirmeyi unutursanız daha az puan kazanabilir ve zamanınızdan kayıp yaşarsınız.

Point Blank oyununa kazandırılan çeşitli güvenlik korumaları sayesinde hile hurda yapan kimseyle karşılaşmayacak ve adaletli bir oyun ortamında oynayabileceksiniz. Böylelikle herkesin eşit şartlarda olduğundan emin olabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerin seviyeleri yüksek olunca onları vurmanız zorlaşacaktır. Bu zamanla alışacağınız özellikler arasında geliyor.

Almış olduğunuz görev kartları zamanla zorlaşacaktır. Ancak zor görevleri tamamladığınızda daha fazla puanları cebe indireceğinizden sizi motive etmeyi başarmaktadır.

Ülkemizde son günlerde popüler olan ve klan başarısına dayalı turnuvalar düzenlenmeye başladı. Bu turnuvaların sonucunda kazanan kişilere yüklü miktarda para ödülleri verilmesi sebebiyle daha dikkat çekici oldu. İnsanlar kendilerini ispatlamak için oyunun başından kalkamaz hale gelmiştir.

Aşağıda izleyeceğiniz videoda oyun içi görüntülere ve oynanış tarzlarına yer verilmektedir. Beğeneceğinizden emin olduğumuz halde yine önfikir olması açısından sizlere sunuyoruz.

Point Blank
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 19 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Zepetto
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Point Blank için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?