Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Fotoğraf Düzenleme Programı

Photoshop programı bir editördür. Bu editör ile grafik ve resimleri şekillendirebilir, dilerseniz grafik tasarımları da yapabilirsiniz. Birçoğumuz bu programın adını duymuş hatta kullanmıştır. Foto dijital dükkânlarında çekildiğiniz fotoğraflar profesyonel kişiler tarafından resimleriniz üzerinde gerekli editler yapılarak güzel bir hale getirilir. Bu program ile çekildiğiniz mevcut resimleri, resimleriniz üzerinde çeşitli oynamalar yaparak resimleri daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Örneğin yüzünüzde ki sivilceleri yok edebilirsiniz. Adobe photoshop üreticileri sürekli olarak programı güncellemekte ve yeni sürümlerini çıkartmaktadır. Bu program ile sadece resim editleri yapmayacak aynı zamanda animasyonlar bile yapabilirsiniz.

3Dmax studio programı gibi yüksek çözünürlükte iyi grafikli çizimler yapamasanız da Photoshop CS6 programı ile güzel grafikler tasarlayabilirsiniz. Açacağınız Web sitenize logolar, bannerlar tasarlayıp sitenizi güzelleştirebilirsiniz. Programın kullanılışı ise biraz zor ve üzerinde durulması gerekiyor. Ara yüzünde birçok farklı sekmeler ve uygulamalar var. Bunların birçoğu birbiri ile bağlantılı ve olayı kavramak gerekiyor. Uzun süre üzerinde durup uğraşırsanız programı öğrenebilirsiniz. Programın dersleri internet üzerinden videolu ve yazılı olarak verilmektedir. Dilerseniz Adobe kurslarına katıladabilirsiniz.

Programı en profesyonel derecede kullanabilmek için yaklaşık olarak 1, 2 yılınızı vermeniz gerekiyor. Çalışma standartlarınıza göre program üzerinde çeşitli şekillerde profesyonelleşebilirsiniz. Dilerseniz program üzerinde montaj işlemleri uygular veya kişilerin resimleri üzerinde makyajlar, değişimler yapabilir veya grafik tasarımları yapabilirsiniz.

Adobe Photoshop son çıkan versiyonu olan CS6 ile hizmetinize sunulmuştur. Deneme sürümünde kısıtlı özellikleri kullanabilirsiniz. Böylesine bir program ticari amaçla olarak kullanıldığından dolayı ücretli olarak sitesinde lisans satışı sürdürülmektedir. Lisansı yaklaşık 1000$ civarındadır.

Adobe Photoshop
  • Lisans Ücretli
  • Dil Desteği TR / EN
  • Toplam İndirilme 54 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Adobe
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Adobe Photoshop için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?