Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Fotoğraf Düzenleme Programı

Corel firması tarafından üretilen ve resim işleme konusunda en ileri seviye kişilerin kullanabileceği yazılımların başında gelen Paintshop Pro Photo rakiplerinin yapamadıklarını fazlasıyla gerçekleştirmektedir. Adobe firmasının üretmiş olduğu ve piyasanın hakimi olan Photoshop’a rakip olarak gösterilebilecek bir programdır. İkisinin yapabildikleri neredeyse aynı olduğundan hangisi üzerinde uzmansanız onu tercih etmenizi söyleyebiliriz. Ancak ikisi arasındaki ciddi fiyat farkından dolayı Paintshop Pro Photo’yu seçeceğinizden emin olabilirsiniz.

Hızlı ve kolay bir şekilde resimler üzerinde değişiklik yapabileceğiniz Paintshop Pro Photo önceki versiyonlarına göre fazlasıyla yenilenmiş ve tamamen profesyonel kişilere hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Amatör kullanıcılara göre uyarlanan önceki versiyonlardan eser kalmamıştır. Aldığı parayı sonuna kadar hak eden Corel firması bir kaç süre sonra sektörün devi haline gelebilir.

Arkaplanı değiştirme, fotoğraflar üzerinde filtre uygulama, renk karıştırıcı, baştan tasarlanan geri alma tuşu, hazır resim ve metin çizimleri, gölge tonlarını değiştirme, vektör tabanlı şekilleri hızlı şekilde yapılandırma, resimdeki hatalı renk tonlamalarını bulup ortadan kaldırma, geliştirilmiş daire çizicisi gibi bir çok yeni özellik 2018 versiyonuyla birlikte sizlere sunulmaktadır.

İndirmiş olduğunuz Paintshop Pro Photo 2015 versiyonu 30 günlük deneme sürümü olduğundan süre dolumunda kullanabilmek için satın almanız gerekmektedir. Corel firmasının internet sitesi üzerinden yaklaşık 90€ karşılığında satın alabilirsiniz.

Corel Paintshop Pro Photo
  • Lisans Ücretli
  • Dil Desteği EN
  • Toplam İndirilme 4 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Corel
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Corel Paintshop Pro Photo için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?