Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Fotoğraf Düzenleme Programı

Picasa bir fotoğraf düzenleme programıdır. Adeta bir sanal fotoğraf stüdyosu dersek doğru bir tabir kullanmış oluruz. Picasa bir google ürünü olup size bir fotoğraf stüdyosunda olması gereken bütün imkânları sağlamaktadır. Picasayı fotoğraf hakkında her işlemi yapabileceğiniz ancak bunu oldukça basit bir şekilde yapabileceğiniz bir program olarak tanımlayabiliriz.

Fotoğraflarınıza daha mükemmel bir görüntü ve detay eklemek için bu program adeta biçilmiş bir kaftandır. Sadece tek dokunuşla fotoğraflarınıza otomatik ayarlar yapabilirsiniz. Mesela renk ve kontrast ayarlarını bir tıkla yapmanız mümkün.

Fotoğrafta istemediğiniz bir detayı anında kesebilir veya oraya güzel efektler vererek kötülüğü giderebilirsiniz. Fotoğraflarınızın görüntüsünü kesinleştirebilir, renklerini değiştirebilir fotoğrafı siyah beyaz bir şekilde bile yapabilirsiniz. Tabi ki de yapabileceğiniz işlemler kesinlikle bunlarla sınırlı değil. Dediğimiz gibi adeta parmaklarınızın ucunda bir fotoğraf stüdyosu vardır ve bunu en iyi şekilde kullanmanız sizin elinizdedir. Mesela fotoğrafınızın belli olmasını istediğiniz bölümüne ışık ekleyebilir, renklerini ayarlayabilir veya gölgelendirme yapabilirsiniz.

Bir fotoğraf düzenleme programı olarak picasa indir size bütün imkânları sunmaktadır. Artık fotoğraflarınızda mükemmel düzenlemeler yapmak ve fotoğrafı üst seviyelere çekmek kesinlikle sizin elinizdedir. Picasa bir google ürünüdür. Google ın ürettiği bu programda kullandığı incelikler ve kolaylıklar sizin için fotoğraf düzenlemeyi zevkli hale getirmektedir. Bundan sonra yapmanız gereken picasa programının kullanılması ile ilgili incelikleri öğrenip programı kullanmaktır. Programı kullandığınız zaman dediklerimize hak verecek ve fotoğraf düzenlemenin keyfini sizde yaşayacaksınız.

Picasa Türkçe dil desteğiyle birlikte geliyor olması sebebiyle ülkemizde hızlıca adından söz ettirmeyi başarmış ve özellikle sosyal medyada kolaj çalışmaları seven kişilerin paylaşımlarıyla kendini tanıtmıştır.

Picasa
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 31 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Google
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Picasa için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?