Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Sayısal Loto Rastgele Sayı

Milli Piyango idaresi tarafından yıllardır insanların para çıkma ihtimalini düşünerek oynadıkları Sayısal Loto’yu tutturmaya ne dersiniz? Sayısal Loto bildiğiniz üzere 49 sayıdan 6 tanesini bulma üzerine kurulmuş bir formattır. Her hafta çekilişi olan lotodan milyon liraları cebinize koyarak farklı bir yaşantıya doğru yelken açabilirsiniz. Ancak lotoyu kazanmak sanıldığı kadar kolay değildir.

Kimileri lotoyu bilgisayardan Sen Seç olarak oynamakta, kimileri ise kendi şansına güvendiği için kupon doldurarak oynamaktadır. Hatta Sayısal Loto bir çok diziye konu olmayı başarmış ve işin eğlenceli kısımları gösterilmiştir. Çaycı Hüseyin lakabıyla tanımış olduğumuz karakter dizie, elinde kuponla dolaşıp herkesin dediklerinden kendine bir pay çıkararak kuponunu doldurmaya çalışmaktadır. Ancak inandığı şey ona henüz para kazandıramamıştır J

Lotoyu denk getirebilmek için sizlere sunacağımız programda çeşitli kombinasyonlar yaparak kuponlarınızı doldurabilir ve şansınız dönmesi için mücadele edebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz yazılım 1-49 arasında 6 adet sayıyı sizlere üretecektir. İsterseniz tek kolon, dilerseniz de 6 kolonu aynı anda ekrana dökecek ve içinizde acaba çıkarmı ? diye bir soru olacağından bayiye doğru yol alacaksınız.

Ücretsiz olarak dağıtılan sayısal loto tahmin programını mutlaka denemenizi istiyoruz. Kadere inanıyorsanız hayatınızın geri kalan kısmını çok zengin bir insan olarak geçirebilirsiniz.

Sayısal Loto Tahmin Programı
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 421 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Sistemciyiz
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Sayısal Loto Tahmin Programı için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?