Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Görüntülü Konuşma Programı

Camfrog, görüntülü sohbet programlarının atası olarak bilinmektedir. Web kamerasına üzerine kurulu olan Camfrog ile yeni insanlarla tanışabilir ve hem yazışırken hem de görebilirsiniz.

Farklı dünyalardan insanların aynı çatı altında toplanmakta olduğu Camfrog ortamında binlerce odadan istediğinize giriş yapabilir ve buradan kendi ırkınıza ait kişilere erişebilirsiniz. Özel dersler veren odalar bile bulunmaktadır. Herhangi bir enstrüman öğrenmek istiyorsanız kişiler özel olarak ders vermekte olduğu bölümlere erişmeniz yeterli olacaktır.

Kendinize özel oda açabilir ve buraya istediğiniz kişileri davet edebilirsiniz. Şifreli koruma yöntemi olduğundan sizin isteğiniz dışındaki giriş çıkışlar engellenmiş olacaktır. Aynı andan birden fazla kişiyi izlemeniz ve konuşma başlatmanız mümkündür.

Yenilenmiş olan Camfrog programından görüntü kalitesi yükseltilmiş ve ses çözücüleri değiştirilerek daha iyi bir ses almanız sağlanmıştır. Program İngilizce olmasına rağmen oldukça kolay bir arayüze sahiptir ve herkesin rahatlıkla kullanabileceği yazılımdır.

Kategorize edilmiş sohbet odaları sayesinde hangi konularda görüşme yapmak istiyorsanız onu tercih edebilir ve giriş yapabilirsiniz. Kendinizi herkesin anında izleyebileceği türden kamera kullanıcısı yapabilirsiniz. Tanışmış olduğunuz kişilere daha sonradan kolay erişim sağlayabilmek için favori arkadaş listenizi kullanın. Aynı şekilde sıklıkla ziyaret ettiğiniz odaları sık kullanılanlar listenize ekleyip diğer girişlerinizde kolaylık sağlayabilirsiniz.

Camfrog tamamen ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Para kazanabilmek için yükleme esnasında size reklam içerikli araç çubuklarının yüklenebilmesi gibi bir seçenek çıkacaktır. Eğer evet derseniz internet tarayıcınıza eklenecek ve istemediğiniz durumlar ortaya çıkabilecektir.

Camfrog
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 31 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Camshare Inc.
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Camfrog için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?