Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

PES 2014 Türkiye Ligi Yaması

Günümüzde spor denilince akla gelen tek aktivite futbol olmaktadır. Genellikle erkek tarafının daha çok dikkatini çeken ve neredeyse Dünya üzerinde her bireyin bu spora ilgi duyduğu ve bir takım taraftarı olduğu vazgeçilmez bir spordur. Birçok bireyin düzenli olarak halı saha maçı yaptığı, sevdiği ve tuttuğu takımı destekleyerek maçlarını izlediği, hatta üzerinde İddia denilen bahis oyunları oynandığı bir spordur. Futbolun tarihi çok eskiye dayanmaz. 21. Yüzyıldan itibaren yaklaşık olarak 200’ün üzerinde ki ülkede 250 milyonu aşkın oyuncusuyla dünya üzerinde ki en popüler bir spordur. Birçoğumuz zaten futbolun kurallarını, nasıl oynandığını ve hakkında ki her bilgiyi bilmektedir. Futbolun bu denli tutulması ve birçok izleyicisinin, takipçisinin olması üzerine bazı firmalar bilgisayar ve play station destekli futbol oyunları çıkartmıştır. Belki birçoğumuz hatırlar. Uzun yıllar önce her evde bulunan atari adlı oyun cihazının içerisinde bile futbol oyunları bulunmaktaydı. Birçoğumuz da oynamıştır o oyunlar. Uzun yıllardır gelişmekte olan futbol aktivitesiyle birlikte onu takip eden birçok oyun firmaları da her geçen sene yeni seriler çıkartmakta ve kendi ürünlerini geliştirmektedir. FİFA ve PES üreticisinin firmaları bu konuda kendilerine çok güveniyor ve sürekli olarak rekabet içinde bulunuyorlar. FİFA ve PES serilerinin kendilerine ait grafikleri ve farklı oynanabilirlikleri oluyor. Ama genellikle oyuncular PES serisini tercih ediyor ve bu serileri oynuyorlar.

PES serisi tartışılmaz muhteşem serilerdir. Dünya üzerinde en çok oynana video oyunlarının arasında PES serileri bulunmaktadır. Özellikle PS ve PC de oynanılan en çok oyun PES serisidir. Her yıl taze taze yeni seri çıkartan firma bu sene de PES 2014’ü çıkarttı. Her yıl PES serisi ile gelen birçok yenilik vardır. Oyuncuların daha gerçekçi grafiklendirilmesi. Reel yaşamda bulunan futbol takımlarına yeni oyuncu veya oyunların PES serilerinde bulunması, ortamların ve sahaların daha gerçekçi gözükmesi, oynanabilirliğin daha iyi olması, oyun içerisinde bug ve hataların giderilmesi gibi birçok yenilik bulunmaktadır. Bu yeniliklerden en önemlisi de oyuncuların oyun içerisinde ki psikolojik davranışlarıdır. Yıkılan bir takımın morali düşüyor ve performansı azalıyor. Yıkan bir takımın morali artıyor ve performansı da artıyor. Moral ile performansı doğru orantılı olarak PES 2014’ te bulabilirsiniz. Ayrıca oyunu daha da zevkli ve gerçekçi oynayabilmeniz için bazı gönüllü kişiler Türkçe yaması ve seslendirmesi de çıkartmışlar. Türkçe spiker yaması ile PES 2014’ü daha gerçekçi oynayabilir ve oynarken keyif alabilirsiniz.

PES 2014 Türkiye ligi yaması ile de PES oyunlarınızı kendi ülkemiz takımlarıyla oynayabilir, arkadaşlarınızla lig turnuvaları yapabilirsiniz. Bu yama ile birçok takım ve birçok oyuncuları oyun içerisinde bulabilir ve dilediğinizce arkadaşlarınızla PES turnuvalarını Türkiye ligi üzerinden yapabilirsiniz.

Aşağıdaki videoyu izledikten sonra PES 2014 Türkiye Ligi yaması hakkında daha detaylı fikir sahibi olabileceksiniz. Ücretsiz olarak indireceğiniz yamada tüm takımlar ve kadroları bulunmaktadır. Artık oyundan daha fazla zevk alacağınızın garantisini verebiliriz.

PES 2014 Türkiye Ligi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 5 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici TürkçeSpiker
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

PES 2014 Türkiye Ligi için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?