Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Samsung Telefon Yönetim Programı

Samsung Kies ile akıllı cep telefonlarınızı bilgisayara kablo yardımıyla bağladıktan sonra istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz. Tüm resim, video, müzik ve dosyalarınıza erişebilir, harici bellekteki klasörlere erişim sağlarsınız. Telefonunuzla çekmiş olduğunuz fotoğraf ve videoları bilgisayarınıza aktarmanın en kısa yolu Kies’ten geçmektedir.

Kies ücretsiz olarak Samsung kullanıcılarına sunulmakta olan ve yönetilebilirlik özelliğinin kullanılmasında fayda sağlayan bir yazılımdır. Genel kullanım amaçlı geliştirilmiş olan Kies, tüm Samsung marka akıllı telefonlarda kullanılabilir. Bilgisayarınıza telefonunuzu bağladıktan sonra otomatik olarak modeli algılanacak ve daha sonra sizden ne yapmanız istendiği sorulacaktır.

Kablolu bağlantının dışında WiFi (Kablosuz) bağlantı özelliği de bulunan Kies’ten tüm içeriğinizi senkronize etmenin keyfini yaşayacaksınız.

Telefon rehberinizin yedeğini Kies üzerinden alabilir, telefonunuza bilgisayardan yeni kişiler ekleyebilirsiniz. Ayrıca cihaz üzerinde kurulu olan mail adresindeki tüm kişileri ve yazışmaları yedek olarak bilgisayarda tutmak isterseniz kopyalama özelliği bulunmaktadır.

Cihazınızdan bilgisayarınıza aktarma yapabildiğiniz gibi tam tersinide yapma şansınız bulunmaktadır. Bilgisayarınıza bulunan müzik, resim, fotoğraf, oyun vb. aklınıza gelen her türlü dosyayı hızlı bir şekilde telefonunuza aktarma şansınız bulunmaktadır.

Samsung Kies her zaman güncel olarak kullanılması gerektiğinden otomatik olarak sunucundan kendini kontrol edecek ve yeni güncelleme olduğunda size haber verecektir. Daha performanslı çalışıp verim almak istiyorsanız Kies yazılımınızı mutlaka güncel tutmanızı tavsiye etmekteyiz.

Samsung Kies
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 2 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Samsung
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Samsung Kies için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?