Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Resim & Ses Format Dönüştürme

Total Video Converter ile bilgisayar dünyasında sıkça kullanılmakta olan video ve ses formatları arasında dönüştürme işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. En çok kullanılan dosya biçimleri avi, mpeg, wav, mp3 vs. gibi formatları daha kaliteli veya boyutu küçültmek amacıyla dönüştüreceksiniz. Programın içerisinde bulunan oynatıcı sayesinde dönüştürme işlemi esnasında yapılan değişiklikleri canlı olarak göreceksiniz.

Daha çok video dönüştürme üzerine kurulu olan yazılımda, MPEG, Avi, 3GP, FLV, iPod, DVD, VCD, DiVX, MP4, SWF uzantılı videolar arasında dönüştürme yapabileceksiniz. Program kullananların amacı daha çok boyutu düşürerek internet ortamında paylaşamı bulunmak amacıyla oluyor. Youtube üzerinde video paylaşanlardansanız her zamana elinizin altında bulunması gereken bir programdır.

Son zamanların popüler video kalitesi olan HD dosyalarının uzantısı AVCHD , PlayStation 3 ve bluray disklerde kullanılmaktadır. Eğer bu cihazlarda video oynatabilmek istiyorsanız elinizde videoyu format olarak değiştireceksiniz. Ayrıca programın yeni versiyonunda içerisinde bulunan araç ile bilgisayarınızda oyun oynarken tek tuşla video kaydı yapabilmenize imkan sağlamaktadır.

Total Video Converter, indirdikten sonra lisans istemektedir. Lisans satın almadan kullandığınız taktirde kullanımı kısıtlı olacak ve dönüştürmelerinizin dakikası limitlenecektir. Bunun için kendi sitesini ziyaret edip lisans satın almanız işlerinizi tamamlamanız için gerekiyor.  Yazılımın sınırsız lisans ücreti 40$ civarındadır.

Total Video Converter
  • Lisans Ücretli
  • Dil Desteği EN
  • Toplam İndirilme 19 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici EffectMatrix
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Total Video Converter için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?