Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Need for Speed Online Oyunu

Need for speed oyununu birçok oyun sever bilir ve birçok versiyonlarını da oynamıştır. Neredeyse her sene yeni versiyonunu çıkaran üretici firma oyuncularını heyecanlandırarak yeni maceralara sürüklemektedir. Oyun içerisinde çeşitli arabalar alabiliyor, çeşitli yarışlara katılabiliyor ve mevcut araçlarınıza modifiye uygulayıp daha da hızlanmasını veya daha şık bir görünüme bürünmesini sağlayabiliyorsunuz.

Oyunu iki kişi bir bilgisayarda veya ortak ağ ile bilgisayarlar arası bağlantı kurarak oyunu oynayabiliyorsunuz. Need for speed World online da ise internet üzerinden başka kullanıcılarla bu muhteşem oyunu oynayabiliyor ve keyifli dakikalar geçirebiliyorsunuz. İnternet üzerinden oynanan bu versiyonunda öncelikle standart araçlarla başlayıp yarışlara katılıyorsunuz ve yarışları kazandıkça ve yeterli derecede yarış yaptığınızda oyun içinde para kazanıyor ve yeni araçlar alabiliyor veya modifiyeler yapabiliyorsunuz. Ayrıca reel hayatta kullanılan para birimi ile de Need for speed World online resmi sitesine para yatırıp oyun içerisinde istediğiniz araçlara da efor sarf etmeden sahip olabiliyorsunuz.

Bu güzel oyun serisini internet üzerinden başka kullanıcılar ile oynamanın da zevki bambaşka. Eğer need for speed World online resmi sitesine para yatırıp oyun içerisinde arabalar almak istiyorsanız, bahsi geçen resmi sitenin oyun içerisinde satılan araçları indirime soktuğu günleri değerlendirmeli ve çok para harcamanızı engellemelisiniz. Need for speed World online oyununu başka kullanıcılarla oynayarak heyecanlı vakitler geçirebileceksiniz.

NFS World Online
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği EN
  • Toplam İndirilme 81 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Electronic Arts
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

NFS World Online için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?