Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Sanal Ağ Oluşturma Programı

Hamachi çok programları bir vpn programıdır. VPN in açılımı ingilizce olup Virtual Private Network şeklindedir. Yani, türkçe olarak özel sanal ağ şekilde çevrilmektedir. Hamachi programı kısa bir ifadeyle iki bilgisayarın birbirine bağlanmasıdır. Bu bağlantı sayesinde isterseniz Lan aracılığıyla bilgisayarlar arasında oyun oynayabilir veya diğer bilgisayarınızı kontrol edebilirsiniz.

Ekstra güvenlik içeren hamachi programının kullanımında hiç bir sorun çıkmamaktadır. Sade ve şık bir ara yüze sahip olan hamachi programı yapmak istediğiniz işlemi kısa bir sürede halletmenizi sağlamaktadır. Bu uygulama sayesinde herhangi bir noktadaki bilgisayara sorunsuz bir şekilde bağlanabilmektesiniz. Mesela, örnek vermek gerekirse iş yerinizden evinizdeki bilgisayara bu program sayesinde kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Veya bir arkadaşınızla çevrimiçi olarak oyun oynamak istiyorsunuz. Hamachi programında bulunan lan ile bağlanma seçeneği ile uzak olsanız bile kolaylıkla ve rahat şekilde oyun oynamanız mümkün olacaktır.

Hamachi programını diğer bu tür programlardan farklı yapan en önemli özelliği bütün ayarlarının tam olmasıdır. Yani biraz önce dediklerimizi yapmak için ek olarak bir ayar yapmanıza gerek yoktur. Oyun severler tarafından oldukça fazla şekilde tercih edilen hamachi programı sayesinde artık internet kafelerde oyun oynamak yerine kişiler evlerinde oyun oynamayı tercih etmeye başlamıştır.

Sizde dediğimiz imkânlardan ve kolaylıklardan faydalanmak isterseniz internetten hamachi programı hakkında bilgi alabilir ve onu yükleyip kullanabilirsiniz.Tek yapmanız gereken programı indirip kullanmaya başlamanızdır.

Kısacası, internet üzerinden sanal bir ağ oluştururak aynı ev, cafe yada iş yeri havası vermek istiyorsanız Hamachi sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır. Ücretsiz ve Türkçe olması Hamachi’yi alanında lider yapmaya yetmektedir.

Hamachi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 131 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici LogMeIn Inc
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Hamachi için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?