Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

PES 2013 TR Ligi Yama

Pro Evolution Soccer 2013 oyununun orjinal olarak Türkiye Ligi’ni içermemesi Türk oyunseverleri üzmüştü. Ancak oyunun çıkış tarihinden kısa bir süre sonra Türk yapımcılar, Türkiye Ligi’ni oyuna dahil etmeyi başardılar. Tüm takımların gerçek oyuncuları, yüzleri, formaları, kadroları ve kendi sahalarını oyuna gerçekçi bir şekilde aktarmayı başardılar.

Türkiye Ligi Dışında PTT 1. Lig’de Yamayla Birlikte Geliyor !

Yazının içerisinde paylaşmış olduğumuz resimlerden oyun ile ilgili birazcıkta olsa fikir sahibi olabilirsiniz. Türkiye Ligi ve PTT 1. Lig’in dışında futbolseverlerin sıklıkla takım seçimi yapmak isteyeceği ligler arasında Almanya ve İngiltere Ligi gelmektedir. Bildiğiniz üzere PES ile İngiltere Futbol Federasyonu arasında yaşanan anlaşmazlık sorunları nedeniyle oyunda İngiltere Ligi’ndeki takımların gerçek isimlerini ve logolarını göremiyoruz. Ancak bu yamayla birlikte İngiltere Ligi gerçekçi bir hal almaktadır.

Almanya Ligi Güncellendi !

Oyunun içerisinde bulunmayan Almanya Ligi ise yamanın bizlere sunduğu güzelliklerden olmaktadır. Tüm Alman takımlarının bulunduğu  Ligde, gerçek ortamda oynama şansı bulacaksınız.

Türkiye Ligi’ne dönücek olursak gerçek lig turnuvasında kupa düzenleyebilir, ligi tamamlayabilir ve şampiyonlar liginde mücadele edebilirsiniz.

Net Bir Görüntü için: PES 2013 Türkiye Ligi Yaması

PES 2013 Demo versiyonunda yaşanan görüntü bulanıklığı sorunu bu yamayla ortadan kalkmaktadır. Yapılan güncellemeler sayesinde PES 2013 Türkiye Ligi Yaması yüklemesi sonrasında görüntü daha netleşmiş olarak karşınıza çıkıyor.

Takımlar, kadrolar ve formalar dışında oyundaki çoğu ünlü oyuncunun yüzlerindeki düzeltmeler yapılmış ve daha gerçekçi olması sağlanmıştır. Türkiye Ligi’ndeki popüler oyuncuların yüzleri oyuna dahil edilerek oyundan alacağınız zevkin arttırılması başarıyla sonuçlanmıştır. Oyunu ücretsiz olarak indirdikten sonra yüklemesini yapabilirsiniz.

PES 2013 Türkiye Ligi Yaması
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 7 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici TürkçeSpiker
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

PES 2013 Türkiye Ligi Yaması için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?