Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Müzik & Video Oynatıcı

Microsoft firması tarafından üretilen Windows Media Player dijital ortamda sizlere eşsiz medya oynatma şansını ücretsiz olarak sunmaktadır. Bilgisayarınızda bulunan video, film, resim, fotoğraf, ses dosyası veya müzikleri istediğiniz gibi oynatabilir ve bunları koleksiyon haline getirerek taşınabilir konuma gelmesini sağlayabilirsiniz.

Windows Media Player tasarımı yapılırken kullanıcılar tarafından gelen istekler doğrultusunda geliştirilmiş bir yazılımdır. Tamamen Microsoft firmasına gönderilen şikayetler ve arzular değerlendirilmiş olup baskın olanların tercihlerine saygı duyulmuştur. Ortaya bu tarz göze hitap eden ve isteklerimize karşılık vermeyi başaran bir medya oynatıcı çıkmaktadır.

Microsoft’un Şaheseri: Windows Media Player

Müzik oynatma ortamında ses dosyasıyla birlikte gelen albüm kapak resimleri sizin koleksiyon bölümünüzde daha göze hoş gelen arşiv yapmanızı sağlar. Ayrıca müzikleri tarz, yıl, sanatçı adı, şarkı ismi gibi özelliklere göre listelemeniz mümkündür.

Video veya film oynatmak istediğinizde karşınıza çıkacak olan ekranda en iyi görüntü kalitesini elde edebilirsiniz. Bilgisayarınızda yüklü olmayan ve videonun açılması için ihtiyaç duyulan gerekli codec dosyaları sizden istenmeyecek ve otomatik olarak internet üzerinden indirilecektir. İşlem tamamlandığında istemiş olduğunuz videoyu görüntülemeyi başaracaksınız. Bu adımlar gerçekleşirken alttaki bilgi çubuğundan işlemin hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz.

CD Yazma Özelliği Artık Bulunuyor

Windows Media Player üzerinden oluşturacağınız müzik listelerini CD’ye yazabilir ve Track olarak sonradan dilediğiniz yerde dinleyebilirsiniz. Windows Media Player ile yazmış olduğunuz Track CD’lerinin ne kadar kaliteli olduğunu kullandıkça anlayacaksınız. Ayrıca bilgisayarınıza takılan boş CD otomatik olarak algılanacak ve daha önceden hazırlanmış olan listenin yazdırılmak istendiği sorusuna yanıt bulunacaktır.

Ücretsiz olarak dağıtılan Windows Media Player medya oynatıcısını sitemizden temin edebilirsiniz. En son sürümünü indireceksiniz.

Windows Media Player
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği tr
  • Toplam İndirilme 13 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Microsoft
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Windows Media Player için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?