Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Bilgisayar Koruma ve Sıfırlama Programı

Deepfreeze bir bilgisayarı eski haline getirme programıdır. Özellikle internet kafelerde oldukça kullanılan ve başarılı olanda bir programdır. Programı bilgisayarın emanetçisi olarak adlandırabiliriz. Mecazi anlamda desek bile gerçekte bunun olma ihtimali oldukça yüksektir. Program yüklendikten itibaren yüklenen her şeyleri bilgisayar kapandığında silinmiş olarak buluyorsunuz. Mecazi bir tabirle emanetçi olarak denilen Deepfreeze programı her seferinde bilgisayarı eski haline getirmektedir. İnternet kafelerde oldukça fazla şekilde kullanılan bu programı kişiler kendi kişisel bilgisayarlarında da kullanmaktadır.

Bilgisayarda hiç bir değişik yapılmasına izin vermeyen bu program, bu sayede bilgisayarın virüs ve zararlı trojanlarden korunmasını sağlamaktadır. Bu programı ilk kullanan kişilere veya kullanmaya karar verecek olan kişilerin programı bilerek kullandıklarını unutmamalıdırlar. Aksi takdirde önemli önemsiz bütün verileriniz bir anda kaybolup gidebilmektedir. Bilgisayarı hep eski haline döndüren programın iyi ve kötü yanları da vardır.

Programı kullanmasını bilen kişilerin bilgisayarlarına önem olarak yüklendiği görülmektedir. Aksi takdirde programı bilmeyen kişilerin kullanması durumunda birden bütün önemli verileriniz kaybolabilmektedir. Bunun için programı kullanmak isteyen kişilerin programın özelliklerini, yapabileceklerini kısacası her şeyini öğrenip öyle karar vermesi gerekir. Bu konu için gerekli tüm bilgiler internette var olan bilgilerdir. Hem bizim vermiş olduğumuz bilgiler sayesinde hem de kişinin kendi araştırmaları sayesinde programı herkesten daha fazla verimli bir şekilde kullanırsınız. Bunun için yapmanız gereken detaylı bir araştırmadan sonra programı indirmenizdir. Kurulumda yapıldıktan sonra artık bilgisayarınız hiçbir şekilde eskimeyecek ve virüs almayacaktır.

Öncelerde internet cafelerde sıklıkla rastladığımız Deep Freeze artık evlerde bilgisayarları korumak amacıyla kullanılmaktadır. Sizde zararlı yazılımlardan kurtulmak ve her yeni başladığınızda sisteminizin hazır olmasını istiyorsanız Deep Freeze‘i denemenizi tavsiye edebiliriz.

Deep Freeze
  • Lisans Ücretli
  • Dil Desteği EN
  • Toplam İndirilme 331 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Faronics Corporation
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Deep Freeze için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?