Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Virüs Temizleme Aracı

Kaspersky, anti-virüs programıyla ün yapmayı başarmış ve alanında lider olduğunu ispatladıktan sonra çoğu kullanıcının bilgisayarında yerini almayı bilmiştir. Anti-virüs yazılımının dışında daha sade ve sizin istediğiniz zaman başlayıp, taramasını yapacak bir program arıyorsanız Kaspersky Virüs Temizleme Aracı işinizi fazlasıyla görecektir.

Internet bağlı olan bir bilgisayarın her zaman risk altında olduğunu hepimiz az çok biliyoruz. Internet üzerinde gezinirken bilmediğimiz sitelerden farkında olmadan dosya indirebilir ve ismi sizin ilginizi çektiği taktirde meraktan açabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz dosyanın içeriğini bilmeden bir anlık dalgınlıkla açarsanız, bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılımlar bulaşabilir ve sizleri kabus dolu dakikalar bekleyebilir. Eğlencenin sinir bozucu bir duruma dönüşmesini istemiyorsanız, tüm zararlıları sisteminizde hızlı bir şekilde temizleyecek bu aracı mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Trojan, malware, spyware, keylogger vs. dışında tarayıcınıza bulaşan ve sinirlerinizi zıplatan reklamları yok ederek güvenli bir internet ortamında gezinmeye başlayabilirsiniz. Kaspersky tarafından kullanıcıların ilgisini çekebilmek adına ücretsiz olarak dağıtılan bu yazılımı hemen indirip kullanmaya başlayın. Türkçe dil desteğinin yanı sıra, sisteminizi yormadan çalışacaktır.

Yönlendirilmiş olduğunuz sitedeki ufak formu doldurursanız, belirtmiş olduğunuz mail adresine gelecek linkten indirme işleminizi başlatabilirsiniz.

Kaspersky Virüs Temizleme Aracı
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 31 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Kaspersky Lab
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Kaspersky Virüs Temizleme Aracı için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?