Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Antivirüs Programı

Kaspersky Antivirus yazılımı uzun yıllardan beri kullanıcıların sistemini her türlü dış saldırıdan korumayı sorunsuz bir şekilde başarmaktadır. Bu yüzden bilgisayar dünyasında en çok tercih edilen antivirüs yazılımları arasında listenin başında yer almaktadır.

Bir anti virüs programından isteyen şeyler nelerdir? Bu soruya verilen cevap oldukça basittir, anti virüs programının amacı bilgisayarını kötü virüslerden ve kötü yazılımlardan kurtarmaktadır. Kısacası anti virüs programının görevi bilgisayarınızın ömrünü uzatmaktır. Bazı kullanıcılar bilgisayarlarında anti virüs programı kullanmamaktadır. Bu tercih bilgisayarınız için kötü bir tercih olabilir. Bunun nedeni ise oldukça açıktır.

Virüslerden korunmayan bir bilgisayar zamanla eski gücünü yitirmeye başlar ve yavaş yavaş bozulmaya başlamaktır. Trojen denilen virüsler bilgisayarınızın içine girdiği an adeta bilgisayarınızı içten bir şekilde yok etmeye başlamaktadır ve bir süre sonra bilgisayarınız tamamen kullanmaz hale gelebilir. Bunun için uzmanlar tarafından her bilgisayarın bir anti virüs programına ihtiyacı olduğu kanıtlanmıştır. Kaspersky antivirus programı ise virüs programları arasında en bilineni ve en çok kullanılanıdır.

Kapsamlı bir virüs programı olan kaspersky anti virüs 2014 bilgisayarınızın korunması için gerekli olan tüm donanıma sahiptir. Virüs ve solucan, Truva atı diye tabir ettiğimiz kötü yazılımlardan bilgisayarımızı korumaktadır. Kaspersky anti virüs programı bilgisayarınızın açık kaldığı süre zarfında her zaman tetikte ve izlemede olup bilgisayarınıza virüs girdiği an size bilgi verir ve onu yok eder. E mail alımlarında, internet sitelerini gezerken bilgisayarınıza virüs girebilir. Bunun için bir anti virüs programına yani kaspersky anti virüs programına ihtiyacınız vardır. Sizin yapmanız gereken bir kaspersky anti virüs programı edinip onu kurmaktır. Kurulumunu yaptıktan sonra artık rahat edebilir ve bilgisayarınızın güvende olduğunu bilmenizdir.

Kaspersky AntiVirüs
  • Lisans Ücretli
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 22 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Kaspersky Inc.
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Kaspersky AntiVirüs için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?