Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

ADSL Kota Öğrenme Programı

Ey DSL! programı TTNET ADSL internet paketi kullanıcılarının mutlaka bilgisayarında bulundurması gereken yazılımların başında gelmektedir. Ey DSL! aracılığıyla internet kotanızın ne kadarını kullandığınızı görebilir ve geri kalan günlerde daha dikkatli gezintiler yapabilirsiniz. Kota dolduğunda ek ücretler ödemenize bu şekilde engel olabilmeniz mümkün hale gelmektedir.

Ey DSL! sizlere geçmiş aylardaki kullanım bilgilerinizi sunabilmektedir. Gelecek ay faturanın ne kadar çıkacağını ve geçmiş dönemlerde borçlarınızı hızlı bir şekilde tek program içerisinde görebileceksiniz. Arkaplanda sessizce çalışacak olan Ey DSL!, sistem kaynaklarını yok denecek kadar az tüketeceğinden çalışmalarınıza engel olmayacaktır. Sürekli olarak her işleminizde açık olduğundan TTNET raporları ile tamamen aynı olarak size sunulacaktır.

Aynı işlevi gören diğer yazılımlardan Ey DSL!’i ayıran en büyük özellik Türkçe dil desteğiyle beraber geliyor olmasıdır. Ayrıca kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Kotanızın bitmesine çok az bir limit kaldığında uyarı ekranı çıkacak ve belirlemiş olduğunuz mesaj ekranda görüntülenecektir. Başlangıçta çıkan bağdaştırıcı seçme menüsü ortadan kaldırılıp otomatik seçebilme yeteneği eklenmiştir. Böylelikle her bilgisayarı açtığında hangi ağdan giriş yaptığınızı belirtmeniz gerekmemektedir. Ey DSL! onu veri akışına göre kendi algılayacaktır.

TTNET üzerinden güncel kota bilgilerinizi sorgulamak için yenile tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Güvenlik kodu gibi uğraştırıcı menü ortadan kaldırılmış ve direk erişim izini verilmiştir. Programı açtığınızdan itibaren devreye girecek olan sayacı istediğiniz durumlarda sıfırlayabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir menüsü sayesinde programın temasını değiştirebilir ve gözünüze hoş geleni kullanabilirsiniz. Ayrıca menülerin yerinde oynama yapmak sizin elinizdedir. Temaları kendi internet sitesinden indirebilirsiniz.

İndirme ve gönderme işlemlerinize üst limit tanımladıktan sonra sizinkilerin üzerine çıkma durumu ortadan kalkacağından kotanızı daha stabil bir şekilde konuşlandırırsınız.

Ücretsiz olarak sunulmakta olan Ey DSL! sadece TTNET kullanıcılarına özel olarak tasarlanmıştır. Kuruluma başlamadan önce arkaplanda farklı Ey DSL! versiyonlarının çalışmadığından emin olmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi taktirde kurulum tamamlanmadan sona erecektir.

Ey DSL!
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 7 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Nasır Şentürk
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Ey DSL! için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?