Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Antivirüs Programı

ESET firması tarafından piyasaya sürülen NOD32 Antivirus programı çıktığı günden beri kullanıcıların ilgisini çekmeyi ve bilgisayar sistemlerini başarılı bir şekilde korumayı sorunsuz olarak yapmaktadır. Antivirüs programları arasında bilgisayarınızı en az yavaşlatacak ve tercih etmeniz için yeterli bir sebep olacak hız özelliği ile antivirüs veritabanını her geçen gün güncellemeye devam etmektedir. Yenilen arayüzünde, insanlığın son zamanlarda internet kullanımında yapmış olduğu genel olaylara yönelik korumalar arttırılmıştır. Örneğin internet bankacılığı ve sosyal medya sitelerinde NOD32 ile tam anlamıyla koruma altında olacaksınız.

ESET NOD32 bilgisayarınıza bulabilecek virüs yazılımlarından sizler korumakla kalmayıp, internet sitelerinden gelen reklamları engelleme, tarayıcınıza entegre edilen reklamları kaldırma, solucanları bularak yoketme veya karantinaya alma gibi özellikleride bünyesinde barındırmaktadır.

Diğer programlarda bulunmayan en önemli özelliklerden iki tanesi ise oyun ve laptop modudur. Eğer laptopunuzu şarja takılı olarak kullanmıyorsanız program bunu algılayacak ve yaklaşan bir tarama varsa onu daha sonraki bir tarihe erteleyecektir. Böylelikle sisteminiz daha stabil çalışacak ve pil tüketimi düşecektir. Diğer bir özellik olan oyun modunda ise oyunlarınızdan maksimum performans alabilmeniz düşünülmüştür. Oyuna girdiğinizde antivirüs kendini bekleme konumuna alacak ve sistem kaynaklarının oyuna ayrılmasını sağlayacaktır. Böylelik diğer yazılımlarda olduğu gibi siz oyun oynarken RAMleriniz dolu olmayacak ve performans yüksek tutulacaktır.

Programı deneme amaçlı süreli olarak kullanabilirsiniz. Size verilen tarih geçtiğinde satın almanız gerekecektir. Ancak bu tarihe kadar tam anlamıyla koruma sağlanmış olacaktır. Lisansı kendi sitesinden satın alabilirsiniz.

ESET NOD32 AntiVirüs
  • Lisans Ücretli
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 30 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici ESET
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

ESET NOD32 AntiVirüs için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?