Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Ücretsiz Antivirüs Programı

AVG Anti-Virus, zararlı yazılımlardan korunma programları arasında yerini aldığında ücretsiz olarak dağıtılıyor olmasıyla dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştı. O dönemlerde antivirüs yazılımlarının yüksek fiyatlarından şikayet eden kullanıcılar bu ücretsiz yazılımda tüm istediklerini buldu ve sistemini sorunsuz bir şekilde korumayı başardı. Sonunda AVG tecrübelerinin üzerine her geçen sene yenilerini ekleyerek karşımıza çıkıyor ve sistemimizi en iyi şekilde koruyarak internet ortamında rahatça gezinmemize olanak sağlıyor.

AVG Anti-Virus yenilenmiş virüs tabanıyla ve Türkçe dil desteğiyle birlikte karşımızda olacaktır. Windows 8 uyumlu olarak tasarlanan kullanıcı arayüzü daha kullanışlı bir hale getirilmiş ve herkesin rahat bir şekilde anlayacağı gibi tasarlanmıştır. Ücretsiz olması sizi yanıltıyor olmasında, piyasadaki çoğu fiyatı yüksek programa fark atacağını söyleyebiliriz. Ayrıca gerçek zamanlı sistem taraması yapabilmektedir.

Kendi veritabanında kayıtlı bulunan zararlıları hızlı bir şekilde tespit edebilen AVG, bulunmayanlarıda bu versiyonda algılayabiliyor. Zararlıların hareketlerini artık ezbere bilen AVG mühendisleri onlar gibi davranmaya çalışan dosyaları da bizlere bildirip şüphelendiğini gösteriyor. Eğer bizim isteğimiz olumlu yönde olursa silme işlemi tamamlanıyor.

Internet üzerinden bilgisayarınıza bulaşabilecek, reklam, truva atları, solucanlar, casus yazılımlar ve tabii ki virüslere karşı gerçek zamanlı koruma altında olacaksınız. Kolay kullanımının yanında, kendini her zaman güncel tutacak ve böylelikle tam koruma altında olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca e-postalarınıza göz atarken zararlı olanları size bildirecek ve açmanızı engelleyecek hamleler yapacaktır.

AVG Anti Virüs
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 23 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici AVG Technologies
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

AVG Anti Virüs için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?