Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Ücretsiz Antivirüs Programı

Avira Antivirüs, bilgisayarınızı ücretsiz olarak zararlı yazılımların vereceği hasarlara karşı sisteminizi korumak amacıyla yapılmış bir yazılımdır. Internet ortamında gezinirken, USB belleği sisteminize takınca veya mail’lerinizi kontrol ederken siz farkına varmadan bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılımlar giriş yapabilir. Onlara engel olmak ve verilerinizi en güvenli şekilde tutabilmek için bu tarz bir program kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Avira başta virüsler olmak üzere, spyware, trojan, malware, rootkit, worms olarak adlandırılan virüscüklere karşı bilgisayarınızı tam koruma altına almayı başarıyla yerine getirecektir. Ücretsiz olarak dağıtılan AntiVirüs yazılımları arasında en başarılı olduğunu uzun yıllar boyunca kanıtlamıştır.

Gerçek zamanlı sistem taraması yapabilen modülü sayesinde eş zamanlı olarak giriş yaptığınız yerlerde önceden tarama yapılacak ve güvenli bulunmadığı taktirde size haber verilecektir. Ayrıca kod parçalarını incelemeyi başaran Avira, şüphe duyduğu anda uyarı mesajını sizlere sunacaktır. Bilgisayar korsanlarından gelebilecek saldırılara karşı önlem altında bulunacaksınız.

Avira Antivirüs veritabanı güncel tutulduğu taktirde, tüm zararlıları sisteminizden uzaklaştırabilecek kapasiteye sahiptir. Para ödeyip satın alınan çoğu antivirüs yazılımından daha iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca Türkçe dil desteğinin bulunmasıda programı ülkemizde tercih edilebilir hale getirmektedir.

Avira Antivirüs
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 5 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Avira GmbH
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Avira Antivirüs için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?