Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Antivirüs Programı

avast! Antivirüs programı kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan ve bilgisayarda tam sistem koruma imkanı sağlayan kötü amaçlı yazılımlardan korunma programıdır. Bilgisayar ortamında hızla yayılmakta olan, bilinen ve yeni çıkan zararlıları kısa süre içerisinde tespit ederek karantinaya alır ve isteğinize bağlı olarak silme işlemini gerçekleştirir. avast!’ın veritabanı güncel tutulduğu taktirde lisans ücreti bulunan diğer antivirüs programlarına karşı daha dirençli olacaktır. Ayrıca son yapılan güncellemelerle birlikte sistem kaynakları kullanımı minimuma indirilip, kullanıcıyı rahatsız etmeyecek şekilde arkaplan çalışmasını sürdürmektedir.

avast! Antivirüs ve spyware gibi casus yazılımların yanısıra, internet sitelerden tarayıcınıza bulaşabilecek reklamları, malware’leri, trojanları ve solucanları yokedebiliyor. E-postayı sıkça kullananların, mail yoluyla bulaşabilecek zararlıları engellemesi için modülüde bulunmaktadır. Sohbet programlarına entegre olarak karşı kullanıcılardan yayılan zararlıları tespit edebilmekte ve ağ üzerinden, kayıt defterinden sisteminize sızabilecek her türlü yazılıma engel olmaktadır. Otomatik güncellenen veritabanı sayesinde her zaman yeni virüslere karşı koruma altında olacaksınız.

Zamanlanmış tarama özelliği sayesinde uykuda bulunan bilgisayarınız otomatik olarak devreye girecek ve tarama işlemi başlatılacaktır. Eğer zamanlamayı iptal etmek istiyorsanız ayarlar bölümünden kendinize göre ayarlama yapabilirsiniz. Oyun oynarken çıkan uyarı kutucukları sinir bozduğundan dolayı oyun oynadığınız algılanacak ve kutular belirtilmeyecektir. Böylelikle oyun zevkinizin bozulmasını engellenir.

Sisteminizde tespit edilen zararlıları mail yoluyla arkadaşlarınıza yollanabilir. Onlarında korunmasını sağlamak istiyorsanız bu yöntemi kullanmanızda fayda olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca başkalarının bilgisayarınızda antivirüs taraması yapmasını ve programa erişimini kapatmak için şifre ile açılışı aktif edebilirsiniz.

Programı 30 günlük deneme sürümü olarak bilgisayarınıza yüklenecektir. Ancak içerisinde bulunan üye olma bölümünden bilgilerinizi girerek mail adresinize gelen onay mesajını aktif ederseniz 1 yıllık ücretsiz tam sürüm kullanma hakkınız olacaktır. 1 yıl dolduğunda ise tekrar üye olarak 1 yıl daha ücretsiz uzatabilirsiniz.

avast! AntiVirüs
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR / EN
  • Toplam İndirilme 63 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Avast Software
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

avast! AntiVirüs için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?