Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Cinema 4D, profesyonel anlamda kullanılabilecek 3 boyutlu modelleme ve animasyon tasarımları yapılabilen render desteği bulunan geleceği parlak bir yazılımdır. Özellikle film endüstrisindeki şirketlerin son zamanlarda sıklıkla kullandığı Cinema 4D ile kendinize özgün maskot çizimlerini yapabilir, tasarım yapmış olduğunuz objeleri renderlayabilir ve özel efektler uygulayabilirsiniz.

Performans olarak emsali olan yazılımlara taş çıkartan Cinema 4D, kullanımı ile bu alanda kendini geliştirmeye çalışanlara kolaylık sağlamaktadır. Son zamanlarda herkes tarafından duyulan ve yıllardır bilinen karakterler arasında olan Örümcek Adam filminde yapılan efektlerin Cinema 4D ile tasarlanması kısa sürede tanınmasına sebep olmuştur.

Cinema 4D üç boyutlu tasarım yapmakta olan kişilerin mutlaka denemesi gereken bir programdır. Memnun kalanlar ücretini ödedikten sonra satın alıp kullanabilirler. Eğer ki 3D modelleme konusunda hiç bir bilginiz bulunmuyorsa ve bu alanda kendinizi ilerletmek istiyorsanız Cinema 4D kullanmaya başlamanız sizin açınızda faydalı olacaktır. İndireceğiniz program demo versiyon olduğundan bazı menüler kullanıma kapalıdır ve kısıtlamalı sürümdür.

Maskot Çizme Programı: Cinema 4D

Uygulama ile hızlı bir şekilde kendinize özel maskotlar çizebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

3 Boyutlu Modelleme Programı: Cinema 4D

Demo versiyonunu indireceğiniz üç boyutlu çizim programı Cinema 4D ile, en çok kullanılan özelliklerini deneyebilir, beğendiğinize taktirde satın alabilirsiniz.

Cinema4D
  • Lisans Ücretli
  • Dil Desteği EN
  • Toplam İndirilme 1 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici MAXON Computer
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Cinema4D için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?