Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Dosya İndirme Programı

Gelişen internet teknolojisi bizlerin sosyal aktivitelerini değerlendirebilmemiz ve boş zamanlarımızı istediğimiz şekilde kullanabilmemiz için bir nimettir. Kişiler internet üzerinden birçok farklı faaliyetlerde bulunabiliyorlar. İnternet üzerinden alışverişler yapılabiliyor birçok film ve video izlenebiliyor ve kişiler iş yaşantılarını internet üzerinden dahi gerçekleştirebiliyorlar. Birçok birey boş zamanlarını internet üzerinde geçirerek film ve video izlemektedirler. İnternet üzerinden izledikleri film ve videoları bilgisayarına indirip arşivlemek istemekte fakat bunu yapabilecek gerekli programı bulamamaktadırlar.
İnternet download manager adlı bu muhteşem programla istediğiniz siteden istediğiniz film ve videoları istediğiniz formatlarda bilgisayarınıza indirebilecek ve dilediğiniz arşivi yapabileceksiniz. İnternet download manager, İnternet explorer, Google chrome, Mozilla firefox gibi birçok tarayıcı ile uyumlu çalışmaktadır. Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Açtığınız videonun sol alt tarafında bulunan indir penceresine tek tıklama ile bilgisayarınıza video veya filmi indirebilirsiniz. İnternet bağlantınız kesilebilir veya indirme işlemini gerçekleştirdiğiniz dosyayı bir müddet durdurmak isteyebilirsiniz ve istediğiniz zaman tekrardan indirme işlemini devam ettirebilirsiniz. Hız limitleme özelliği ile kullanarak bilgisayarınızda başka indirme işlemleri gerçekleştirerek veya online oyunlarınızı herhangi bir gecikme olmadan oynayabilirsiniz. idm indir programının içerisinde birçok ayarlar bulunmaktadır. Hız limitleme, proxy ayarlama, DNS ayarlama, indirme işlemi bittikten sonra bilgisayarı kapatma gibi birçok işinizi kolaylaştıracak ayarlar bulunmaktadır.
İstediğiniz kalitede video veya film indirmek için bu muhteşem programı kullanmanızı öneriyoruz. Program şirketi sizlere bu programı deneme sürecinde kullanabilmeniz için belli bir süre sizden ücret talep etmemektedir. Programın içerisinde birçok farklı video formatları çeviri desteği bulunan veya birçok farklı video formatlarını kolaylıkla indirebilen muhteşem bir programdır. En büyük avantajı ise normal bir indirme hızının yaklaşık olarak 2 3 katı fazla hızda indirme işlemleri yapacak, sizi bekletmeden dilediğiniz video veya filme kavuşabileceksiniz. Tek yapmanız gereken programı indirip bilgisayarınıza kurmak, dilediğiniz filmin veya videonun upload edilmiş olan sitesine girmek, videoya veya filme tıklayıp başlatmak ve daha sonrasında video üzerinde sol alt tarafta çıkan IDM ile indir sekmesine tek tıklayışla indirmek. Hızına ve kalitesine hayran kalacağınız bu programı kesinlikle denemenizi öneriyoruz.

Internet Download Manager
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 43 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Tonec Inc.
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Internet Download Manager için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?