Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Sanal Aygıt - ISO Açma Programı

Daemon Tools, DVD ve CD kalıplarını açmak isteyenler için üretilmiş ücretsiz bir yazılımdır. Başta ISO olmak üzere, CUE, BIN, Nero, CloneCD vs. gibi kalıpları Daemon Tools yardımıyla açabilirsiniz. Eğer bu tarz bir yazılıma bilgisayarınızda bulundurmuyorsanız, CD’ye yazım işlemini gerçekleştirdikten sonra açabilecektiniz. Daemon Tools sizi hem CD masrafından hemde zamandan kayıptan kurtarmaktadır.

Özellikte son yıllarda internet üzerinden indirilen korsan oyunların yaygınlaşmasıyla birlikte adından söz ettirmeyi başaran Daemon Tools, her nesilden oyun meraklısının bilgisayarında bulunması gereken bir programdır. İndirmiş olduğunuz kalıpları CD’ye yazmadan açabilmenizin farklı bir yöntemi bulunmamaktadır. Son çıkan Windows 8 işletim sisteminin içerisine entegre edilen kalıp okuma size pek güven vermiyorsa Daemon Tools kullanmanızda fayda olduğunu düşünüyoruz.

Bilgisayarınızda Daemon Tools sayesinde 4 adet sanal sürücü oluşturabilirsiniz. Ayrıca gerçekçi olmasını isteyenler CD Rom’un modelini ve markasınıda program içerisinde belirleyebilir. Yükleme dosyası 32bit ve 64bit desteğiyle birlikte gelmektedir. Size uygun olanın kurulumunu başlatabilirsiniz.

Kopya korumalı CD, DVD’leri Daemon Tools ile aşabilir ve ISO dosyalarını açabilirsiniz. Dijital ortamda gerçekleşen imzaları taklit ederek açma işlemini yapabilir ve Daemon Tools’a özel olarak geliştirilmiş korumaları pasif hale getirebilirsiniz.

Daemon Tools ücretsiz olarak sunulmasının yanısıra size reklamlı versiyon olarak sunulacaktır. Kurulum işleminde aşamaları dikkatli takip ederseniz bu reklamlardan kurtulmanız mümkündür. Reklamları kaldırdıktan sonra temiz ve ücretsiz bir program karşınıza çıkacaktır.

Daemon Tools
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 83 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Disc Soft
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Daemon Tools için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?