Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

iTunes - Müzik Dinleme & iPhone Kontrol Programı

iTunes, Apple firması tarafından yaratılmış olan ve kendi bünyesinde bulunan müzik dükkanından ücretini ödedikten sonra yasal yollarla müzik indirmeniz olanak sağlayan bir yazılımdır. Milyonlarca müziği bulabileceğiniz iTunes aynı zaman iPhone telefonu bulunanların güncelleme yapabilmek için mutlaka bilgisayarında yüklü bulunması gereken bir programdır. Ayrıca iTunes ile cep telefonunuzdaki yedekleme işlemlerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Ücretini ödeyip satın aldığınız müziklerden kendi listelerinizi oluşturabilir ve her zaman elinizin altında bulunması gereken arşivler oluşturabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz müzikleri MP3 ve AAC formatında kayıt yapılması mümkündür. Dilerseniz kendi sıranıza göre belirlediğiniz müziklerin CD veya DVD üzerine kaydını yapabileceksiniz. Aynı şekilde Audio CD’leri destekleyen iTunes ile MP3 formatına dönüştürme işlemini gerçekleştireceksiniz.

iTunes içerisinde bulunan iMix eklentisi aracılığıyla oluşturduğunuz müzik listelerine diğer kullanıcıların oy verme şansı bulunmaktadır. Sizin zevkinizi beğenen kişilerin verdiği puanlarla listenin yukarısına doğru ilerleyeceksiniz. Kendi müzik zevkinizden insanların ne kadar etkilendiğini görebilirsiniz.

Kendi arşivinizde bulunan müziklerin ses kalitesiyle oynamak isterseniz daha iyi veya kötü yapmanız mümkündür. Eğer biraz kaliteyi düşürürseniz boyutu küçüleceğinden iPod’unuzda daha az yer kaplayacaktır. Böylelikle daha fazla şarkıyı cihazınıza sığdırabileceksiniz.

iTunes üzerinden yapacağımız alışverişlerde ufak rakamlar ödeyeğiz gibi gözüküyor. İndirmiş olduğunuz müzik başına yaklaşık 2 TL, iPod’lara özel oyunlar için ise 10 TL gibi bir fiyat belirlenmiştir.

Ücretsiz olarak indireceğiniz iTunes uygulamasını mutlaka güncel tutmanızı tavsiye ediyoruz. Her zaman güncelleme çıktığında program sizi uyaracak ve isteğinize göre güncelleme yapmanız istenecektir.

iTunes
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 7 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Apple Inc.
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

iTunes için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?