Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Program ve Oyun Silme Programı

Your Uninstaller! 7.5, sisteminizde yüklü olan uygulama ve oyunları hızlı bir şekilde tüm dosyalarını tespit ederek ortadan kaldırmaya yarayan yardımcı araçtır. Windows’un içerisinde bulunan Program Ekle-Kaldır ile yapamadıklarını Your Uninstaller! ile hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Silinmeyen programları silme yeteneğine sahip olan Your Uninstaller! ile sildiğiniz uygulamalara ait sabit diskinizde hiç dosya kalmayacaktır.

Yazılım kullanışlı menüsüyle bir çok yardımcı aracı beraberinde getirmektedir. Bir uygulamaya ait farklı bölümlerin silinmesini sağlamak istiyorsanız modüller sekmesi altındaki araçlara göz atmanızda fayda olduğunu düşünüyoruz. Yazılıma ait temp klasöründe tutulan geçici dosyaları ortadan kaldırarak kendinize daha fazla disk alanı sağlarsınız.

Your Uninstaller ile tarayıcınızla internet üzerinde gezindiğiniz esnada bir dahaki girişinizde sitelerin daha hızlı açılabilmesi için diskinize kaydedilen dosyalar ortadan kaldırılabilir, işletim sisteminiz açılırken otomatik olarak açılan uygulamalar tespit edilir ve istediğinizi seçerek diğerlerini deaktif edebilirsiniz. Ya da tüm listeyi tek bir tuş ile silerek bir daha ki açılışta daha hızlı açılmasını sağlarsınız.

Yazılım 21 günlük deneme sürümü olarak sizlere gelmektedir. Süre dolumundan itibaren programın özelliklerini kullanmanıza izin verilmeyecektir. Eğer işinize yaradığını düşünüyorsanız sitesi üzerinden ufak bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

Your Uninstaller
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği EN
  • Toplam İndirilme 9 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici URSoft
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Your Uninstaller için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?