Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Adobe Reader, PDF uzantılı dosyaları açmanızı sağlayacak ücretsiz olarak dağıtılan yazılımdır. Her kullanıcının bilgisayarında mutlaka olması gereken yazılımların başında gelmektedir. Microsoft firması tarafından yapılan Office paketi nasıl ki her kullanıcıya lazım oluyorsa artık Adobe Reader’da temel ihtiyaç programları arasında yerini almayı başarmıştır. Taklit yazılımlar piyasada dolaşmakta olsa da Adobe Reader’ın yerini hiçbirinin doldurabildiğini söyleyemeyiz.

Bilgisayar ortamında e-kitap okumak amacıyla geliştirilen yazılım ofislere girmeyi başarmış ve değiştirilemez içerik özelliği sayesinde tercih edilmektedir. Ders kitapları, romanlar, hikaye kitaplar ve aklınıza gelebilecek her türlü çeşitte kitapları temin ettiğiniz taktirde Adobe Reader ile açabilir ve sorunsuz olarak görüntüleyebilirsiniz.
Eski sürümlerinde kullanıcıları yavaşlık konusunda boğuyor olsada her yeni versiyonda üstüne ekleyerek devam etmeyi başarmış ve kullanıcılardan gelen şikayetleri ele alarak kendini düzeltmeyi başarmış yazılımlardandır. Sizlere sunmuş olduğumuz 11. Versiyon Windows 8’in temasına uyumlu bir biçimde dizayn edilmiştir. Yenilenen arayüzü sayesinde daha hoş bir görünüme sahiptir.

Adobe firması PDF dosyalarını farklı formatlara (Örneğin: XLS, DOCX gibi) çevrildiğini farkına vardıktan sonra kullanıcılarına kolaylık sağlamak için programın içerisine entegre etmiştir. Yeni versiyonda ufak bir ücret ve üyelik şartıyla farklı formatlara dönüştürme yapabilirsiniz.
Yenilenen sesli okuma özelliği ile artık daha düzgün ve doğru seslendirmeleri görebileceksiniz. Bunun dışında belirlemiş olduğunuz imzanızı tek dokunuşla atabilir, kitapçık baskısı alabilme özelliğini kullanabilirsiniz. Erişilebilirlik adına büyüteci en iyi kullanılabilen programlar arasında olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Yazdırma işleminde sizin belirteceğiniz sayfaların çıktısı alınacaktır.

Adobe Reader
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 50 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Adobe
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Adobe Reader için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?