Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Sims 3 TR Dil Paketi

Sims 3, insanların gerçek dünyadaki yaşantılarını oyun içerisinde bizlere sunarak eğlenceli bir hale getirmektedir. Kendi yaratmış olduğunuz aileye şehirde bir arsa satın aldıktan sonra evini dizayn etmeye başlayabilirsiniz. Evin inşaatı bittikten sonra bütçenize uygun eşyalarla evi donatıcak ve aileyi düzenli bir yaşama sokacaksınız. Ardından evin bireyleri işe gidip para kazanacağı için geliriniz olacak ve böylelikle evinizi daha lüks hale getirebileceksiniz.

Daha Eğlenceli Dakikalar için: Sims 3 Türkçe Yama indir

Her kesimden insanın severek ve zevkle oynadığı Sims serisi, farklı yenilikler ve gelişmiş grafik motoruyla karşımıza çıkmaktadır. Artık evinizden sıkıldığınızda farklı yeni evlere taşınabilirsiniz. Taşınma esnasında istediğiniz eşyalarınızda sizinle beraber gelecektir. Komşularınıza gitmek için araç kullanabilir veya ücretini ödeyip taksiyle gidersiniz. Ailenin parası ortak olmak zorunda değildir. Çocuklarınıza cep harçlığı verip diğerlerini anne ve babaya ayırırsınız.

İlk oyunun çıkış tarihinden beri uzun süre geçmiş ve yapımcı firma Sims’leri daha gerçekçi bir hale sokmuştur. Davranışlar ve hareketleri normal insanların günlük yaşantısındaki gibidir.

Sims 3, ülkemizde fazla ilgi gördüğünden dolayı her kesimden insanın İngilizce bilme gereksinimi ortaya çıkmaktadır. Bunun önüne geçebilmek adına sizler için Sims 3 Türkçe yama eklentisini sunuyoruz. Artık oyunu %99 oranında Türkçe dil desteğiyle beraber oynayabilecek ve Sims’lerin sizden isteklerine daha hızlı karşılık vereceksiniz.

Tamamen ücretsiz olarak dağıtılan bu yama Sims 3 oyunundan daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır.

Sims 3 Türkçe Yama
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 10 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici TürkçeYama
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Sims 3 Türkçe Yama için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?