Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Ücretsiz Office Programı

LibreOffice, ücretsiz ofis programlarını kullanmak isteyenlere özel olarak üretilmiş ve tüm ihtiyaçlarınızı sorunsuz olarak yerine getirebilen paket yazılımdır. OpenOffice yazılımcılarının işlerini bırakıp farklı bir firma kurduktan sonra yaratmış oldukları LibreOffice, evinizde veya işyerinizde sizin beklentilerini karşılayabilecektir.

Calc, Math, Impress, Draw ve Writer olmak üzere 5 ayrı programdan oluşan LibreOffice küçük boyutu ve sistem kaynaklarını az tüketmesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

Ücretsiz Ofis Programı LibreOffice

Calc uygulaması ile formüller üzerinde yoğunlaşacağınız çalışmalarınızı daha kontrollü bir şekilde yönetebilirsiniz. Verilerinizi güvenli bir ortamda hesaplayabilir ve istediğiniz şekilde formülize edebilirsiniz.

Math sizlere denklem yaratmanın en kolay halini sunmaktadır. Matematik, elektrik, kimya veya fizik gibi alanlarda tüm formül işlerinizi kolay bir şekilde ekrana yazdırabilir ve bunlara vakit ayırmaktan kurtulursunuz. Özellikle okulda öğretmen olanlar öğrencilerine sınav hazırlarken kullanıp işlerini kolaylaştıracaktır.

Writer, adından anlayacağınız gibi kelime işlem özellikli bir uygulamadır. Tüm yazılarınızı sizin belirlemiş olduğunuz düzenler içerisinde sorunsuz olarak yazabilmektedir. Otomatik tamamlama özelliği sayesinde atalarımızın dediği gibi leb demeden leblebiyi anlayabiliyor. Ayrıca içerisinde bulunan şemalar, kaynakçalar vs. gibi araçlarla çok uzun makaleleri bile zorlanmadan yazabilirsiniz.

Impress, Microsoft Office yazılımında bulunan Powerpoint programına karşılık gelmektedir. Okulda veya işyerindeki toplantılarınızda sunum yapabilmek için hazırlayacağınız dökümanları Impress ile sorunsuz olarak oluşturabilirsiniz. Sayfa geçiş efektlerini, yazı karakterlerini, hazır şablonları düzenleyebilme şansınız bulunuyor.

Draw ile kendinize özel olarak şemalar hazırlayabilir ve taslak haline getirebilirsiniz. Yeni versiyonda üç boyutlu çizimler yaparak özel efektler uygulayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak dağıtılmakta olan LibreOffice herkesin kullanması gereken ve işlerinizi tamamen kolaylaştıracak bir ofis yazılımıdır.

LibreOffice
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 2 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici LibreOffice
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

LibreOffice için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?