Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

ZenMate, Google Chrome ve Chromium alt yapısını kullanmakta olan tüm tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışabilen proxy eklentisidir. ZenMate yardımıyla internet üzerinde gezinti halindeyken hem özgürce tüm sitelere giriş çıkış yapabilir hemde kişisel bilgilerinizin korunma seviyesini en yüksekte tutabilirsiniz. Eklenti sade bir arayüze ve sistem kaynaklarını fazla tüketmeden çalışıyor olmasıyla kısa sürede milyonlarca kullanıcın bilgisayarında kullandığı eklentiler arasında yerini almayı başarmıştır.

Zenmate, Chrome tarayıcınıza yüklendikten sonra otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Ancak her ihtimale karşılık kontrol etmek istiyorsanız eklentiler bölümünden bakabilirsiniz. Proxy ayarlarını kendiniz yapmanız bazen doğru bir hareket olacaktır. Çünkü farklı ülkelerde uygulanan yasaklardan dolayı bazı sitelere erişimler engellenmiştir. Örneğin Çin ülkesinde Twitter’a giriş yasak olduğundan Çin tabanlı bir proxy ile twitter’a girmeniz mümkün olmayacaktır. Böyle durumlarda farklı ülkelerin proxy’leri ile giriş yapabilirsiniz.

Internet hızı çoğu kullanıcı için çok büyük önem taşımaktadır. Proxy ile internete giriş yaptığınızda farklı ülkeler üzerinden bağlantınız gerçekleşeceği için bir takım yavaşlamalara maruz kalabilirsiniz. Böyle durumlarda proxy’i değiştirmenizi veya hiç kullanmamanızı tavsiye edebiliriz. Ancak her türlü normal internet hızınızla proxy ile bağlanma arasında dağlar kadar fark olduğu kesindir. Bu yüzden proxy seçimini yaparken hassas davranmanız gerekecektir.

Zenmate ücretsiz olarak dağıtılmakta olan ve yazımızın başında belirtmiş olduğumuz gibi Chrome tabanlı internet tarayıcılarında sorunsuz olarak çalışabilen bir eklentidir. İnternet üzerinde kişisel bilgilerinizin korunmasına önem veriyorsanız mutlaka bu tarz bir uygulama kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Zenmate
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 125 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Zenmate
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Zenmate için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?