Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Video İzleme Programı

GOM Player, ücretsiz olarak sunulan ve tüm çözücüleri içerisinde barındırarak internet aleminde dolaşan videoların %99’unu kolayca açabilecek şekilde tasarlanmıştır. Aklınıza gelen her türlü formattaki videoyu GomPlayer ile açabilmeniz mümkündür. Kullanışlı, hızlı ve güzel bir tasarıma sahip olması sebebiyle son zamanlarda kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

OGG, DiVX, XviD, Avi, H264 vs. gibi video dosya uzantılarını GOMPlayer ile açabileceksiniz. Eğer size gerekli olan codec dosyası program içerisinde bulunamadıysa internet üzerinden otomatik indirme başlatılacak ve kısa süre sonra videonuz görüntülenecektir. Artık videolarım acaba açılacakmı diye düşünmenize gerek yoktur.

Internet üzerinden indirme işlemi yaptığınız AVI uzantılı video dosyalarının indirmiş olduğunuz kadar kısmını normalde izleme şansınız bulunmamaktadır. Ancak GOMPlayer size bu şansı sunarak indirmiş olduğunuz kadar kısmını önizleme yapmanıza olanak sağlamaktadır.

GOMPlayer içerisinde bulunan geliştirilmiş altyazı desteği ile tüm altyazı dosyaları sorunsuz bir şekilde görüntülecektir. Altyazı yazıtipleri gölgeli olacağından aynı renk uyuşmalarında bile altyazı sorunsuz bir şekilde okunabilecektir.

GOMPlayer ile yön tuşlarıyla videonuzu hızlı bir şekilde ileriye sarabilir, oynatmış olduğunuz videoya efekt vererek daha kaliteli görüntü elde edebilir, ekolayzer özelliğil ile seslerinizi kendi sisteminize uygun olabilecek düzeyde orantılayabilirsiniz. Böylelikle bas ve tiz uyumunu sağlarsınız.

GOMPlayer’ın tercih edilme sebeplerinin başında ise mükemmel ekran yakalama özelliği gelmektedir. Burst adı verilen yakalama methodu arka arkaya 1000 adet video’nun resmini çekecek ve slalom tekniği ile dağıtım yaparken ekran resmi hakkında fikir sahibi yapabileceksiniz.

Aşağıdaki videoda Gomplayer’da altyazılı film izlerken sıkıntı çekenlerin neler yapması gerektiği anlatılmaktadır. Detaylı bir şekilde izleme şansınız olursa altyazılarda sorun yaşamazsınız.

GOM Player
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 83 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Gretech Corp
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

GOM Player için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?