Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

İnternet Tarayıcısı

Firefox, her yeni versiyonunda hızına hız katarak yoluna devam etmeyi başaran, kötü amaçlı yazılımlardan korunarak internet üzerinde sörf yapmanıza olanak sağlayan alanında lider tarayıcıdır. Chrome ile ikisi arasında paylaşılamayan birincilik koltuğuna kimin oturacağına siz karar verin ve onu kullanmaya başlayın. Firefox ile diğer tarayıcılardan kişisel ayarlarınızı kurulum esnasında içe aktarmanız mümkündür.

Sıkça kullandığınız siteleri yer imlelerine ekleyebilir veya hatırlatıyıcı kullanabilirsiniz. Bunun dışında her zaman girdiğiniz siteler ana açılış penceresinde görüntülenecek ve kısayol olarak tek tıkla erişim imkanı sizlere tanınanacaktır. Sekmeli geçişlerde siteler arasında hızlı bir şekilde atlama yapabilirsiniz. Sekmeler birbirinden bağımsız olarak çalıştığından dolayı herhangi bir sitede hata oluşursa programa tekrar giriş yaptığınızda diğer sekmeler açık olarak karşınıza çıkacaktır.

İnternet üzerinde sörf yaparken istemediğiniz sayfalar açılır pencere olarak görüntülenmekte ve bunlar genellikle reklam içerikli olmaktadır. Ayrıca kötü amaçlı yazılım olanlarıda mevcuttur. Firefox bunları otomatik olarak tespit edecek ve sizlerin rahatsız olmasından koruyacaktır. Dilerseniz izin vererek açılmasını sağlayabilirsiniz.

İçerisinde bulunan otomatik güncelleme sistemi her zaman Firefox tarayıcınızı güncel tutacak ve daha güvenli bir ortamda gezinmenize yardımcı olacaktır. Özel veri temizliği yöntemi istediğiniz dosyaların tutulmasını veya silinmesine yaramaktadır. Zamana göre girdiğiniz içerikleri silebilirsiniz. 1 saat ila 1 yıl arasındaki tüm siteler kolay bir şekilde silinecektir.

Yeni entegre edilen HTML5 desteği sayesinde HD görüntü kalitesindeki HTML5 videolarını hızlı bir şekilde izleyebileceksiniz. HTML5 formları artık daha düzenli bir şekilde görüntülenecek ve yenilenen teknolojiye ayak uydurmakta zorlanmamış olacaksınız. FTP girişlerinde sıkıntı yaşayanlar kullanıcı adı ve şifreyi doğruladıktan sonra otomatik olarak FTP alanına yönlendirilir.

Mozilla Firefox
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 248 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Mozilla
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Mozilla Firefox için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?