Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

P2P Dosya Paylaşım Programı

iMesh, son zamanların en popüler dosya paylaşım programları arasında yerini almayı başarmış ve ondan istediğimiz tüm özellikleri içerisinde barındıran bir yazılımdır. P2P mantığıyla çalışan programda, istediğiniz her türlü müzik, resim ,ses, video dosyalarını bulabilirsiniz. Diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan dosyalara ulaşabilir hızlı şekilde, internetizin izin verdiği hızlarda indirme yapabileceksiniz.

Programı açtığınızda karşınıza gelecek Arama çubuğundan hızlı bir şekilde arama yapmaya başlayabilir ve karşınızı çıkan dosyaların tek tıkla indirebilirsiniz. İndirme hızı karşıdaki kullanıcılara bağlanma ve paylaşıma açmaları ile alakalıdır. Bir dosyayı ne kadar çok paylaşan kişi varsa, indirme hızıda buna doğru orantılı olarak artış gösterecektir.

Sohbet odalarında eğlenceli vakit geçirmek için diğer kullanıcılarla tanışabilirsiniz. Ayrıca kişilerin paylaşıma açmış olduğu dosyaları görebilir, hoşunuza gidenleri indirmeye başlarsınız. İçerisinde bulunan gelişmiş filtreleme sistemi sayesinde artık dosya indirmeniz daha güvenli hale gelecek ve zararlı yazılımlardan korunabileceksiniz. Bunun yanında iMesh Türkçe dil desteğiyle beraber geldiğinden tercih edilen p2p uygulamaları arasında yer almaktadır.

Her yaştan insanın kolay bir şekilde kullanabileceği iMesh, kullanımı kolay arayüzü ile yeni versiyonunda karşımıza gelmektedir. Programın tek eksi yönü sistem kaynaklarını fazla kullanıyor olmasıdır. Yükledikten sonra bilgisayarınızda yavaşlama hissedebilirsiniz. Bunun iMesh’ten olduğunu unutmayın. Size rahatsızlık verecek kadar artış gösterirseniz programı silip farklı bir dosya paylaşım yazılımına yönelmenizde fayda olduğunu düşünüyoruz.

iMesh üzerinden indirilecek yasal olmayan dosyalardan doğan sorumlulukların tamamı kullanıcılara aittir. Toindir olarak sadece yasal olarak kullanılması amacıyla kendi sitesinden linkler ile sizlere paylaşıma sunuyoruz.

iMesh
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 143 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici iMesh
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

iMesh için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?