Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Torrent Dosyası Açma ve İndirme Programı

Torrent hayatımıza girdikten sonra film, program, mp3 vs. Dosya çeşitleri hızlı bir şekilde indirebiliyoruz. Torrenti bulduğumuz bir çok site mevcut ve bu sitelerden hızlı ve iyi olanlarını seçiyoruz. Evet ama torrent programı da sitede paylaşılan torrentler kadar önemli.

Dünyada ki bir çok bilgisayar kullanıcısının tercih ettiği rakipsiz bir torrent programı olan utorrent indir ile torrentlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde indirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu program sayesinde bilgisayarınızı kasmadan ve virüs tarama seçeneği ile güvenli bir şekilde bilgisayarınıza torrent aracılığı ile dosya indirebilirsiniz.

uTorrent programı küçük boyutu ve interneti zorlamayan yapısı ile rakiplerinin açık ara önünde. Milyonlarca bilgisayarda kullanılan uTorrent indir programı ile torrent dosyalarını indirirken dosyaların gönderilme hızından indirilme hızına , eş listelerine müdahale edebilirsiniz. İ

ndirmeniz yavaşladığı zaman gönderme hızını minimuma sınırlayarak eş listesini yenilediğiniz zaman torrent hızında bir yükseliş gözlemlenecektir. Torrent bir zararlı yönü ise dosya indirirken interneti bazı aralıklarda kullanılmaz hale getirmesidir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için uTorrent programında bant genişliğinizi ayarlayarak torrenten dosya indirirken aynı zamanda sorunsuz bir şekilde internette surf yapabileceksiniz. uTorrenti kendi sitesinden tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Porgramın virüs tarama özelliği ise plus sürümünde ve paralıdır. İsterseniz programınızı plus sürümede yükseltebilirsiniz. Torrent dosyalarını seçmek de indirme programı kadar önemlidir. Gönderen sayısının çok olduğu dosyayı indirirseniz daha hızlı inecektir. Ve dosyalar indikten sonra torrenti durdurmayı unutmayın.

Torrent dosyalarınızı gönderime devam etmesi interneti ve inen dosyalarınızın indirme hızını yavaşlatabilir. uTorrent programı torrent dosyalarınızı indirmede ve göndermede en çok işe yarayan program olacaktır.

Torrentin çalışma mantığı kullanıcıların indirdiği dosyaları göndermesiyle inen bir dosyanın birden fazla kaynaktan farklı parçalarının aynı anda indirmesi olayıdır. Yani 3 kişi bir dosyayı indirdi dosyayı indirecek olan 4. Kişi diğer 3 kişinin bilgisayarından dosyayı indirir.

Kısaca torrentin çalışma mantığı budur. Güvenilir sitelerden indirilen dosyalarda virüs bulaşma ihtimali yoktur. Ama yine de sizlerde indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçirin veya uTorrent programının plus sürümünü alarak otomatik torrent virüs tarama sistemine sahip olun.

uTorrent
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 73 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Ludvig Strigeus
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

uTorrent için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?