Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Ücretsiz Antivirüs

Dr.Web CureIt! ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan ve virüs temizleme gereksinimlerinizi tam anlamıyla karşılayabilecek bir yazılımdır. Aklınıza gelebilecek ve internet sayesinde bilgisayarınıza bulaşarak verilerinize zarar verecek olan solucan, truva atları, virüsler, reklamlar, casus ve rootkit vb. tarzındaki zararlıları otomatik olarak tespit ederek kaldırmayı başaracaktır.

Veritabanı içerisinde 600 bine yakın ve daha önceden kişisel verilere zarar vermeyi başarmış zararlı yazılımın algılama yetenekleri kayıtlıdır. Eğer herhangi bir tanesi içeriye sızmaya çalışırsa tespit edilir ve size ne yapılması gerektiği sorulur. Dilerseniz karantinaya alarak ulaşmasını engeller veya hiç uğraşmadan direk olarak ortadan kaldırırsınız.

Programı içerisinde sizin isteğinize bağlı olarak iki çeşit tarama yöntemi bulunmaktadır. Eğer hızlı taramayı seçecek olursanız, önbellek ve sistem için gerekli olanlar dosyalara taranacaktır. Bunlara virüs bulaşmaması durumda diğer dosyaların fazla önemi sizin için yoksa tarama yapmanıza gerek kalmayacaktır. Ancak özel tarama bölümünden istediğiniz bölümü seçerek tarama yapmanızda mümkündür. Bu daha garanti olacağından sistem dosyalarına erişmeden zararlıyı tespit edip ortadan kaldırabilirsiniz. Çünkü sistem dosyasına erişen bir zararlıyı kaldırmak çok daha zor olabilir.

Türkçe dil desteğiyle birlikte gelen ve ücretsiz olarak sizlere Dr. Web CureIt antivirüs yazılımlarına ücret ödemek istemeyenlere fazlasıyla yardımcı olacaktır.

Dr. Web CureIt
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 12 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Doctor Web
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Dr. Web CureIt için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?