Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

FIFA 2014 Türkçe Yama

FİFA ve PES serisi üreticileri son zamanlarda birbirleriyle rekabet içerisinde olan firmalardır. FİFA mı? PES mi? sorusu çok güzel bir sorudur aslında. Fakat bu iki güzel serinin hangisinin daha iyi olacağı göreceli bir kavramdır ve kişiden kişiye bu sorunun cevabı değişir. FİFA 2014 PES 2014’e daha iyi olduğu yorumları almaktayız. Oyuncuların birçoğunun dert ettiği konu ise PES 2014 serisinin grafiklerinin berbat olduğu yöndedir. Hatta PES 2013, PES 2014’e göre grafik bakımından daha muhteşemdir. Ama yine de oyuncuların birçoğu FİFA serisini tercih etmekte ve oynamaktadır.

FİFA’nın 2014 serisi son zamanlarda oyun dünyasına bomba gibi düşmüş ve oyuncularını heyecanlandırmıştır. Muhteşem grafik ve oynanabilirliği ile oyuncuları, oyun başına kilitlemektedir. FİFA 2014 ile birlikte çok muhteşem bir uygulama geliyor. Bu uygulamanın adı Pure Shot. Pure shot özelliği, oyuncular şut çekerken açı otomatik olarak ayarlanıyor. Bu da bize oyun oynarken kolaylık sağlıyor. Pure shot özelliği oyunu daha da gerçekçi oynamanızı sağlayacak ve bu özellik topa hangi açıdan vurulduğundan çok hangi pozisyon ve şiddette vurulduğunda etkili olacak. FİFA’nın başyapımcısı David RUTTER FİFA 2014 te gollerin daha da heyecanlı olacağını söyledi. EA Sports genellikle KONAMI şirketine göre çıkarttığı FİFA serisinin oynanabilirlik özelliğine çok dikkat ediyor. Yani oyun içerisinde tıpkı gerçek maçmış gibi oynayabileceğinizi ve daha çok zevk alabileceğinize odaklı bir şekilde FİFA serileri çıkartıyor. Bu seri ile gelen en güzel özelliklerden biriside, ilerleyen maç zamanlarında oyuncuların psikolojik durumları değişik hallerde oluyor. Çok koşmuş bir oyuncunun enerjisi tükenecek, gol yemiş bir takımın performansı belli bir derecede düşecek, takım oyuncuları çevre şartlarına göre belirli psikolojik duygular içerisine girecek. Bu şekilde oyunun daha da gerçekçi olması hedeflenmiştir.

Video oyunlarını ise Türkçe dil desteği ile oynamak ayrı bir zevktir. Fifa 2014 ve Türkçe yamanı sitemizden indirebilir, Türkçe dil desteği ile daha iyi ve keyifli oyunlar oynayabilirsiniz. Fifa 2014 ve Türkçe yaması sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. İyi oyunlar dileriz.

Yamanın final sürümünü Link 1 kısmından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Link yenilenmiş ve hizmetinize sunulmuştur.

FIFA 14 Türkçe Yama
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 50 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici TürkçeYama
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

FIFA 14 Türkçe Yama için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?