Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Dosya Paylaşım Programı

Ares Dünya üzerinde en çok tercih edilen paylaşım programlarının başında gelmektedir. Ücretsiz olarak sizlere sunulması ve kullanıcıların isteklerine hızlı bir şekilde karşılık verebiliyor olması sebebiyle seçilmektedir. Ayrıca sade ve kullanımı kolay arayüzü programa farklı bir hava katmaktadır.

Internet üzerinden ücretsiz olarak video, ses, müzik, oyun, program ve aklınıza gelebilecek her türlü dosyayı bu yazılım içerisinde bulabilirsiniz. Program paylaşma mantığıyla çalışmaktadır. Herkes birer paylaşımcı ve indirici konumundadır. İnsanlar sizlerin paylaşıma açmış olduğunuz dosyaları görebilir ve hemen indirmeye başlar. Sizlerde karşıdaki bir kullanıcının bilgisayarında bulunan dosyaları indirebilirsiniz. Yani film, müzik ve video gibi indirmeler başkalarının bilgisayarından çekilmektedir. Bir çok kişi aynı dosyayı indirip paylaşıma açık konuma getirdiğinde indirme hızınınız, internet bağlantınızın izin verdiği kadar yükselecektir.

Programı ücretsiz ve Türkçe dil desteğiyle beraber gelmektedir. Ares’in sizi kendine bağlayacak özelliklerinin başında ise sohbet odaları gelmektedir. Hali hazırda bulunan odalara girip yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Ayrıca son sürümde entegre edilen Shoutcast özelliği ile kendi radyonuzun sunucusu olacaksınız.

Ares’te son zamanların popüler indirme dosyası olan torrent desteğide bulunuyor. Edinmiş olduğunuz torrent dosyasını Ares yardımıyla indirebilir böylelikle farklı bir yazılımı bilgisayarınızda bulundurmak zorunda kalmazsınız. Tek bir program ile tüm ihtiyaçlarınızı gidermenin kolaylığını yaşayacaksınız.

Ares’in sohbet odalarına girmiş olduğunuzda diğer kullanıcıların paylaşıma açmış olduğu dosyalara ulaşabilecek ve kendi arşivlerinizi oluşturacaksınız. İsimlerini hatırlamadığınız müzik, resim ve videoları bu yöntemle kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Programı Türkçe kullanmak isteyenler kurulum bittikten sonra programı açabilir, General sekmesi altından Settings bölümüne girebilir. Ardından Turkish seçeneğini seçtikten sonra Türkçe dil seçeneği tamamlanmış olacaktır. Kurulumda ve kullanımda sıkıntı çekenlere aşağıdaki videoyu izlemelerini öneriyoruz.

Ares
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 37 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici AresGalaxy
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Ares için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?