Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Altyazı Düzenleme Programı

Internet üzerinden satın almış olduğunuz filmlerin henüz Türkçe dublajları çıkmamış olabilir veya kendiniz altyazı yaratmak isteyebilirsiniz. Altyazı yapmak isteyenler için piyasadaki en kaliteli program olan Subtitle Workshop sizlere belirli sürelerde istediğiniz dilde altyazı çıkması için gerekli tüm ayarların yapılması imkanını sağlamaktadır.

Subtitle Workshop ile internetten bulduğunuz ve henüz altyazısı bulunmayan filmlere uygun altyazıları tasarlayabilirsiniz. Önceden farklı bir versiyon için Türkçe altyazısı sunulmuştur. Bunu alarak zamanlar üzerinden düzenleme yapabilir ve senkronizasyonunu sorunsuz hale getirebilirsiniz.

Son günlerin popüler para kazanma merkezi olan YouTube üzerinden paylaşmak istediğiniz yabancı içerikli videolara altyazı ekleyip ülkemizde daha çok izlenmesini sağlamak istiyorsanız Subtitle Workshop tam aradığınız program olacaktır.

Bilgisayar ortamında bulunan tüm altyazı dosya formatlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışabilen Subtitle Workshop ile farklı dillerdeki altyazıları kendi dilinize çevirebilirsiniz. Google Translate aracılığıyla veya herhangi bir tercüme programı yardımıyla diğer dillerdeki cümleleri Türkçe’ye çevirip kendiniz için kullanabilirsiniz.

Filmlerdeki kare oranlarını ayarlayabilir veya 100’e yakın altyazı formatı arasında dönüştürme işlemini yapabileceksiniz. Ancak çoğu video oynatıcı programda sorunsuz olarak çalışan altyazı formatlarını tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Şu anda en çok kullanılanların SRT ve SUB olduğunu söyleyebiliriz.

Subtitle Workshop
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği EN
  • Toplam İndirilme 28 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici URUSoft
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Subtitle Workshop için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?