Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

PowerISO programının birçok işlevsel özellikleri vardır. Bunlardan en önemlileri; CD/DVD kalıp dosyası işleme, CD/DVD kalıp dosyalarını açma, oluşturma, düzenleme, sıkıştırma, bölme ve ISO dosyalarını dönüştürülebilme özellikleridir.

Özellikle internet üzerinden oyun indiren kullanıcıların çok işine yarayan bir programdır. ISO ve BIN uzantılı oyunları açabilmek için bu program kullanılır ve kolaylıkla oyun kurulumları yapılır. Sadece ISO ve BIN uzantılarının haricinde; NRG, CDI, DAA, NRG, MDF vb. uzantılı dosyaları açmak için çok kullanışlı bir programdır. Dilerseniz Hard Diskinizde bulunan veya CD/DVD de bulunan dosyalarınızı ISO uzantılı olarak dönüşüm yaptırabilirsiniz. ISO dosyalarını bozmadan düzenleyebilirsiniz.

Desteklediği uzantılar arasında dönüşüm yapabilir işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. CD üzerinden “bootable” işlemi uygulayarak kendiliğinden açılan CD oluşturabilir işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. İnternet üzerinden oyun uploaderliği yapıyorsanız bu program çok işinize yarayacaktır.

Dilerseniz disket kalıp dosyası da yapabilirsiniz. Herhangi başka bir sanal sürücüye ihtiyaç duyup kurmadan sanal sürücüler oluşturabilirsiniz, programın bu özelliği; programın ne kadar mükemmel olduğunu bize göstermektedir.

Birçok dil desteği bulunmakta ve özellikle de Türkçe dil desteği bulunmakta olup bizlere fayda sağlamaktadır. Programın kullanımı ise çok kolaydır.

Mesela internetten indirdiğiniz bir ISO veya BIN uzantılı bir dosyayı program üzerinden açmak için; indirdiğiniz dosyayı sürükle bırak yöntemi ile programın ara yüzüne uygulayabilir ve daha sonra çift tıklama ile oyununuzu yükleyebilirsiniz.

PowerISO
  • Lisans Ücretli
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 31 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Power Software
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

PowerISO için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?