Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Ücretsiz Video Dönüştürücü

Hamster Free Video Converter, videolar arasında format dönüştürme işlemi yapabileceğiniz ve bu işlemi en hızlı şekilde gerçekleştireceğiniz bir uygulamadır. Bilgisayar ortamında video dosyası olarak bilinen tüm formatları destekleyerek diğer programlardan kendini ayırır ve birbirleri arasında değişiklik yapma imkanını sizlere sunar.

Hamster Video Converter, ücretsiz olmasının yanı sıra, Türkçe dil desteğini bizlere sunmaktadır. Böylelikle herkesin rahat bir şekilde kullanabileceği, sade arayüze sahip olarak tercih sebebini arttırıyor.

Kullanım için özel bilgilere sahip olmanız veya internetten nasıl kullanılacağınızı araştırmanız gerekmiyor. Programın içerisinde bulunan video dönüştürme programı adım adım olarak sizleri yönlendirecek ve isteğiniz videoyu istediğiniz formata dönüştürmenizde yardımcı olacaktır. Bunun dışında işlem uygulanacak videoyu sürükle bırak özelliği ile program içerisine atabilirsiniz.

Videoların codec’lerini değiştirerek görüntü ve ses kalitelerini arttırıp, azaltabilirsiniz. Görüntülerdeki kara sayılarını ve bit oranlarınıda dilediğiniz gibi ayarlama şansınız bulunmaktadır. Toplu olarak dönüştürme işlemlerinde dahi hepsine farklı özellik atama şansınız bulunuyor.

Windows işletim sistemlerine otomatik olarak entegre olabilen Hamster Free Video Converter, video dosyalarının üzerine sağ tıklayıp, Dönüştür sekmesine geldiğinizde size kolay ve hızlı dönüştürme yapma imkanı sunmaktadır. Ayrıca el kamerası veya cep telefonunuzla çekmiş olduğunuz HD görüntü kalitesinde videoları YouTube vb. sitelere yüklemek istediğinizde, uygun formata dönüştürebilecek, internete hazır hale getirebileceksiniz.

Hamster Free Video Converter, şu anda piyasada ücretsiz dağıtılmakta olan video format değiştirme programları arasında en iyi olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Çoğu ücretli satılan yazılımdan bile daha geniş detaya sahiptir. Tüm videolar arasında geçiş yapabilecek ve işlem esnasında içerisinde bulunan player sayesinde dosyanın anlık değişimini görüntüleyebileceksiniz.

İndirme esnasında zararlı yazılım olarak görünüyor olsada indirmeye devam edin. Kendi orjinal sitesi üzerinden indirme işleminin devam edecektir.

Hamster Free Video Converter
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 76 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Hamster Soft
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Hamster Free Video Converter için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?