Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

İndirme Yöneticisi

Download Accelerator Plus, internet üzerinden sürekli olarak indirme işlemi yapanların mutlaka bilgisayarında yüklü bulunması gereken download yöneticilerinin başında gelmektedir. Bilgisayarınızda oluşabilecek bir arıza veya internetinizin kopması durumunda indirme işlemine baştan başlamadan kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. (Devam etme işlemi indirmiş olduğunuz internet sitesine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin rapidshare, turboupload, speedyshare vs. gibi sitelerden indirme yaptığınızda kaldığınız yerden devam etmeniz mümkün olmayacaktır)

Programın en büyük özelliği ise indirme hızını 4 katına kadar rahatlıkla çıkarıyor olmasıdır. Bazı sıkışmalar ve hatlardaki boşluklardan yararlanarak karşıdaki sunucuya bağlantıyı önceliğe ekletebilir. Böylelikle hızı farkına varabilmeniz mümkündür.

Türkçe dil desteğiyle beraber gelen Download Accelerator, yıllardır bu kategoride liderlik koltuğunu diğer 1-2 programla beraber paylaşmaktadır. Ancak hem CPU tüketimi, hemde daha az yer kaplamasıyla çoğu kullanıcının tercih sebebi olmaktadır.

Chrome, Internet Explorer, Firefox, Opera vb. gibi ismi duyulmuş internet tarayıcıları ile %100 uyumlu olarak çalışabilmektedir. Yeni versiyonu olan 10 ile daha güzel bir arayüz ile karşımıza çıkarak, menü kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

İndirme işlemi esnasında ZIP ve RAR gibi sıkıştırılmış dosyaların içeriğini görüntüleyebileceksiniz. Ayrıca bir kısmı inen parçalı dosyaların inmiş kısımlarını program içerisinde görüntüleme yapma şansınız bulunuyor.

İndirme yapılacak dosyaları listeye ekledikten sonra, dilerseniz hepsini aynı anda, dilerseniz tek tek, isterseniz de sizin belirlemiş olduğunuz sayıya göre indirmelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Download Accelerator Plus
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 9 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici SpeedBit
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Download Accelerator Plus için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?