Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

3D Modelleme Programı

Google Sketchup programı adından da anlaşılacağı gibi bir google ın yapmış olduğu programdır. Google Sketchup bir 3D modelleme programıdır. Google bu programı ücretsiz olarak sunmuştur ve programın kullanımını kolay yaparak öğrenim seviyelerini yukarılara çıkmasını sağlamıştır. Kolay öğrenilebilir bir program olması herkes tarafından kullanılmasını da sağlamıştır. Bir 3d modelleme programı olan Google Sketchup sayesinde hayalinizdeki evi, arabayı ve daha birçok şeyi üç boyutlu olarak tasarlayabilmektesiniz.

Google ın yapmış olduğu bu program şu an piyasadaki 3d modelleme programlarından daha çok iyidir. Bu sonuca yapılan bir dizi araştırmalardan sonra ulaşılmıştır. Google ın tüm uygulamalarıyla entegre olabilen Google Sketchup modelleme yapmanız için en uygun program olma yolunda ilerlemiştir ve şimdiye kadar oldukça önemli bir noktaya erişmişlerdir.3 boyutlu bir şey çizmek oldukça keyifli ve zahmetli bir iştir.

Kullanımı oldukça sade ve anlaşılır olan Google Sketchup hayal gücünüzün düşündüklerini yapmanızda oldukça faydalı bir program olacaktır. Google Sketchup programı oldukça yoğun bir ilgiyle karşılaşmaktadır. Siz kullanıcılarında yapması gereken en önemli şey programı iyice araştırıp öyle indirmektir. Ancak hem bizim bilgilerimizi hem internetteki diğer bilgileri okuduğunuz takdirde kararınızı çoktan vermiş olacaksınız.

3D modelleme hakkında bilgi sahibi olmak veya bu konu hakkında kendinizi geliştirmek ve bir şeyler yapmak istiyorsanız bu program sizin en fırsattır. Hayalinizdeki eşyaları, arabaları yapmak artık zor bir şey değildir.

Google Sketchup
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği EN
  • Toplam İndirilme 32 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Google
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Google Sketchup için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?