Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Video & Film Oynatıcı

Kmp player adındaki şifreden anlaşılacağı üzere bir medya player programıdır. Medya player piyasasına iyi bir girip yapan kmplayer xine, mplayer ve xmms gibi büyük programların rakibi olarak gözümüze çarpmaktadır. Ücretsiz olması kullanmak için en büyük etken olarak göze çarpmaktadır. Aynı zamanda mükemmele yakın verdiği performans sayesinde her türlü övgüyü fazlasıyla hak eden bir program olarak her yerde anılmaktadır.

Mp3 ve waw ses formatları olmak üzere tüm ses formatlarını sorunsuz bir şekilde çalıştıran kmplayer müzik sektörüyle uğraşan biri için gayet kullanışlı bir program olarak göze çarpmaktadır. Farklı ara yüzlerle programı kullanmayı eğlenceli hala getirmeye çalışan kmplayer oldukça geniş yelpazedeki dil seçenekleri ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Efekt özellikleri ve en önemlisi 3d video desteği sayesinde kmplayer kullanıcılara adeta mükemmel bir seyir zevki yaşatmaktadır. Sadece winamp ve windows media player üzerinde çalıştırılabilen radyoları da çalıştırma özelliğine sahip olan kmplayer bazı önemli müzik programlarının tahtlarından edeceğe benziyor.

Otomatik alt yazı seçeneğinin de olduğu bu program sizlerin alt yazı aramak zorunda kalmamanızı ve sadece seyir zevkinizi üst düzeye çıkartmaya odaklanmanızı sağlamaktadır. Daha birçok özelliği bulunan bu programın kullanışının kolay olması ve oldukça cazip özellikleri insanların bu programa olan ilgisini daha fazla arttırmaktadır. Daha fazla bilgi ve programın inceliklerini öğrenmek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz olarak hizmetinize sunulan KMPlayer ile piyasadaki çoğu ses ve görüntü formatindaki dosyaları sorunsuz bir şekilde açabilirsiniz. Oynatıcılar arasında en çok tercih edilenler içerisindedir.

KMPlayer
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 48 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici KMPlayer
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

KMPlayer için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?