Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Torrent İndirici

Geçtiğimiz yıllarda Azureus olarak bilinmekte olan torrent indirme programı artık kullanıcılarına Vuze ismi altında hizmet etmektedir. Temin etmiş olduğunuz torrent dosyalarını açabilen ve en hızlı şekilde indirme başlatabilen p2p programıdır. Sade ve kullanışlı arayüzü sayesinde her kesimden bilgisayar kullanıcısına hitap edebilmektedir. Eklenti desteği bulunduğundan kişiselleştirilebilir bir yazılımdır.

Vuze aracılığıyla açmış olduğunuz torrent dosyaları indirme listesine eklenecektir. Buradan tek port çıkışıyla onlarca torrenti aynı anda indirme şansınız bulunmaktadır. İndirme yaptığınız dosyaları sıraya alabilir ve eş zamanlı olarak kaç adet indirme yapılacağına karar verebilirsiniz. Ayrıca aktif / deaktif torrent uygulaması olduğundan sıranın gerisinde kalanlara hiç bir işlem yapılmayacaktır. Ondan öncekilerin indirmesi bittiğinde aktif hale gelecek ve indirilme işlemi başlatılacaktır. İndirme ve yükleme hızlarını ayarlayabilir, paylaştırabilirsiniz. Böylelikle siz internet üzerinde işlerinizi yürütürken arkaplanda çalışmakta olan Vuze internet hızınızı yavaşlatıp size rahatsızlık vermemiş olacaktır.

Ücretsiz olarak indireceğiniz Vuze üzerinden doğabilecek yasal sorumluluklar kullanıcıya aittir. İndirme işlemi yaptığınız dosyaları mutlaka kontrolden geçirip öyle açmanızı tavsiye ediyoruz. Kötü amaçlı yazılımların bulunduğu torrent dosyaları birçok kullanıcın bilgisayarına zarar verebilmektedir.

Vuze (Azureus)
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği TR
  • Toplam İndirilme 18 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Vuze
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Vuze (Azureus) için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?