Ücretsiz Program İndirme ve Teknoloji Haberleri – İndirNetTR

Dosya Paylaşım Programı

Frostwire, açık kaynak kodlu ve kullanıcı dostu olmasıyla tercih sebeplerinden biri olan dosya paylaşım platformudur. Limewire altyapısını kullandığından dolayı, arama sonuçlarınız birbirine benzer olacaktır. Her iki programı kullananlar olduğundan daha fazla kitleye ulaşacak ve istediğiniz dosyaları bulma ihtimaliniz yükselecektir.

Frostwire,  sizlere internet ortamının velinimetlerini karşınıza sunan bir yazılımdır. Ücretsiz olarak her türlü, müzik, video, resim, program vs. tarzındaki dosyaların indirme işlemini başlatabilirsiniz. Karşıdaki kullanıcıların bilgisayarlarında bulunan dosyalar listelenecek ve bağlantı hızına göre internetinizin el verdiği kadar hız limitine ulaşılacaktır. İndirme esnasında, sisteminizde oluşabilecek sorunlardan, elektrik kesilmelerinden ve bilgisayar donmalarından etkilenmezsiniz. Çünkü Frostwire’da  indirmiş olduklarınızı istediğiniz zaman durdurabilir ve daha sonra tekrar kaldığınız yerden başlatabilirsiniz.

İçerisinde bulunan filtreleme sistemi ile zararlı yazılımlardan korunabileceksiniz. Ayrıca arama yaparken istediğiniz kategorideki dosyalara ulaşmanız mümkündür. Dosyaları her şeye rağmen indirmeden önce kontrol etmenizde fayda vardır. Eğerki indirmiş olduğunuz bir resimin uzantısı .exe olursa bu büyük ihtimalle zararlı bir dosyadır ve sizin sinirlerinizi bozacak bir Truva atı olabilir.

Özellikle programı daha çok müzik araması için kullanacağınızdan dolayı, en ince detayına kadar aramanızı daraltabilirsiniz. Albümlere göre arama yapabilir veya ses kalitesini seçebilirsiniz. Sizin istediğiniz kadar indirme aynı anda yapılacak ve geri kalanlar kuyruğa atılacaktır.

Frostwire dosya paylaşım programının sizden tek bir isteği olacaktır. Bilgisayarınızda Java yüklü olmazsa çalışmayacağından dolayı kuruluma başlamadan önce gerekli dosyaları sitemizden indirip yüklemeyi deneyin.

Frostwire
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Desteği EN
  • Toplam İndirilme 28 kez indirildi
  • İşletim Sistemi Windows
  • Üretici Frostwire
  • Editör Puanı
  • PAYLAŞ

Frostwire için Yorum Yap

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?